Dzień Babci i Dziadka

Podaruj idealny prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka!

Babcia i dziadek to dla większości z nas wyjątkowe osoby. Dbają o nas i wspierają od najmłodszych lat. Pragniemy obdarować nasze babcie i dziadków upominkami, niestety często kupujemy suplementy o bliżej nieokreślonym składzie i działaniu. Wiemy, że najlepsze jest to co pochodzi prosto z natury.

Jak więc znaleźć oryginalny prezent i jednocześnie zatroszczyć się o zdrowie naszych najbliższych? Poniżej znajdziecie kilka pomysłów na zdrowy, ziołowy podarunek.

KreVit H100 (258) - ekstrakt wzmacniający serce, łagodzi przekwitanie 100mlPrzedstawiamy nalewkę na bazie głogu. Głóg jest bardzo popularnym środkiem leczniczym w tradycyjnej i współczesnej medycynie – oddziałuje korzystnie na mięsień sercowy i cały układ krwionośny. Usprawnia krążenie wieńcowe rozszerzając naczynia wieńcowe, uszczelnia i wzmacnia naczynia krwionośne, działa przeciwmiażdżycowo i ochronnie na mięsień sercowy, obniża ciśnienie krwi i poziom cholesterolu, ma także właściwości antybakteryjne. Dlatego owoce i kwiatostany głogu są doskonałym remedium właśnie dla seniorów na dolegliwości sercowo-naczyniowe.

Ekstrakt Wyciąg (Nalewka) dla kobiet (przywrotnik – krwawnik – pochrzyn) 100mlKolejna propozycja to Ekstrakt Wyciąg (Nalewka) dla kobiet (przywrotnik – krwawnik – pochrzyn) Te 3 zioła są odpowiedzialne za tworzenie DHEA (środka spowalniającego starzenie się). DHEA (dehydroepiandrosteron) jest wstępnym stadium żeńskich hormonów płciowych (estrogenów). W zielarstwie przywrotnik ma bardzo pozytywne działanie na organizm kobiety. Krwawnik stosowany jest od wielu lat z powodu swoich właściwości hemostatycznych i oczyszczających. Korzeń pochrzynu pobudza organizm do wzmożonej produkcji DHEA. Wielu badaczy przeprowadziło badania na temat DHEA i doszli do wniosku, że głównie kobiety w wieku średnim i podeszłym czerpią z tego korzyści. Doskonały dla kobiet w okresie klimakterium w przypadku uderzeń gorąca i potliwości.

Ashwagandha - 100g Wzmocnienie RegeneracjaOsoby starsze często mają osłabioną odporność. Można pić napary z Ashwagandhy w okresie nasilonego występowania infekcji w okresie zimowym i wiosennym. Pomaga w stanach depresyjnych, przemęczenia i zwiększonej aktywności fizycznej. Wspomaga regeneracje organizmu i go wzmacnia. Redukuje kortyzol. Jej głównym składnikiem aktywnym są witanolidy.

BIO-COLOSTRUM Skin Deluxe anti-aging Serum 30mlWarto zainwestować w naszych seniorów i podarować prezent, który będzie miał na celu zaspokojenie potrzeb czy to typowo profilaktycznych czy już zdrowotnych.Idealnie nadają się do tego praparaty na bazie Colostrum. Wspiera zdrowie i witalność dzięki zawartości naturalnych składników.

Ekstrakt z mleka z pierwszych 12 godzin uzyskiwany jest w sposób wyjątkowo delikatny. W płynnej, naturalnej formie zachowane są wyjątkowo dobrze wszystkie wartości. Wyprodukowany przy zastosowaniu najnowocześniejszych i delikatnych technik.

AsproVita Skin Deluxe Anti-Aging Lifting

Upiększający stworzony przez naturę – bez pomocy skalpela! Czynniki wzrostu (peptydy) i cytokiny z Colostrum są wartościowym składnikiem antystarzeniowym. Skóra odzyska świeży, młody i witalny wygląd!

Krzem organiczny 500mlOrganizm człowieka potrafi samodzielnie syntetyzować glukozaminę i nie odczuwa jej barku, ale tylko do pewnego wieku. Wraz ze starzeniem się organizmu, zdolność do syntezy glukozaminy znacznie maleje, co sprzyja rozwojowi niekorzystnych zmian w obrębie stawów, objawiających się bólami i zaburzeniami ich funkcji.W podeszłym wieku często doskwierają bóle pleców i stawów, w których wraz z upływem lat dochodzi do zwyrodnień i zniekształceń. Metabolizm kości i mięśni zostaje nieco osłabiony i spowolniony, w związku z czym nie dochodzi już do tak aktywnej i skutecznej regeneracji jak jeszcze kilka czy kilkanaście lat wcześniej.

Siarczan glukozaminy normalizuje metabolizm chrząstek, który pomaga chronić chrząstki przed zniszczeniem. Dlatego glukozamina może pomóc organizmowi w regeneracji uszkodzonej i zużytej chrząstki. Innymi słowy: Glukozamina wzmacnia naturalne mechanizmy naprawcze organizmu. Trzy substancje: glukozamina, chondroityna i krzem organiczny G5 stymulują dlatego nie tylko produkcję chrząstki, lecz także zmniejszają bóle stawów i zapalenia. Połączenie to jest dlatego bardzo interesujące w przypadku wszelkich problemów związanych z artrozą, artretyzmem i schorzeniami reumatycznymi.

Skrętnik – Strophantus Strofantyna 100ml niewydolność serca, zawał sercaW trosce o Serca tych, których kochasz zadbaj o ich zdrowie. Zawał serca następuje w momencie zamknięcia naczynia krwionośnego w sercu, przez co dopływ krwi jest przerwany i do mięśnia nie dociera tlen. Powoduje to martwicę odciętego fragmentu serca. Do zawału serca może dojść całkiem niespodziewanie nawet u osoby, która dotychczas uważała się za zupełnie zdrową, ponieważ prowadzą do niego procesy trwające przeważnie kilka lat. Choroby serca są najczęstszymi przyczynami zgonów w Polsce. Jednym z najbardziej znanych źródeł glikozydów nasercowych jest skrętnik – Strophantus gratus Wallich et Hooker i pokrewny Acocanthera ouabaio, z rodziny Apocynaceae. Skrętnik został prowadzony do leczenia chorób serca w 1885 r. Jest to pnącze występujące w strefach zwrotnikowych Afryki. Surowcem jest nasienie – Semen Strophanthi.

  • W ten sposób strofantyna chroni serce i naczynia
  • Wzmacnia bicie serca (wyższa zdolność pompowania)
  • Rozszerza naczynia wieńcowe
  • Obniża ciśnienie krwi
  • Normalizuje rytm serca
  • Zapobiega uszkodzeniu komórek w przypadku zawału serca

Chcąc przedłużyć możliwość przebywania z naszymi ukochanymi Staruszkami podarujmy im preparat Bajkaliny . To właśnie dzięki temu uzyskać można efekt znaczącego wydłużenia życia.

To, w jakiej kondycji zdrowotnej jest człowiek w danej chwili zależy bezpośrednio od wyprodukowanej ilości energii życiowej i dostarczanych substancji odżywczych przez narządy wewnętrzne. Ilość tych rzeczy jest bezpośrednio zależna od liczebności komórek budujących narządy wewnętrzne oraz ich kondycji zdrowotnej.

Zarówno kondycja zdrowotna jak i liczebność tych komórek mniej więcej od czterdziestego – pięćdziesiątego roku życia stopniowo z upływem lat ulega obniżeniu, gdyż komórki po przebywaniu różnie długo w stanie senescencji ulegały obumarciu poprzez proces apoptozy.

Bajkalina 50 mg - preparat rewitalizacyjny 60 kaps Bajkalina 300 mg - preparat rewitalizacyjny 90 kaps BAIKALINA Hanoju Bajkalina w płynie 50ml (Baikalina Ekstrakt) Korzeń tarczycy bajkalskiej Bajkalina Proszek 100g

Stosowanie Bajkaliny przedłużającej telomer w komórkach, które znalazły się w stanie senescencji zapobiegnie ich apoptozie, skutecznie zapobiegając zmniejszaniu się liczebności komórek we wszystkich narządach. Z tego powodu nie będzie dochodziło do stopniowego zmniejszania się wytwarzania energii i substancji wynikającej ze zmniejszania się liczebności komórek budujących te narządy.

Dbając o zdrowie i uśmiech na twarzach seniorów, których tak bardzo kochamy podarujmy Im to co daje Natura najlepszego. Zdrowie zawarte w sokach naturalnych - dodadzą witalności i świetnie zregenerują.

Sok 11+11 multiwitamina125ml Rabenhorst Sok Antyoksydant BIO Rabenhorst Sok Detox BIO Rabenhorst  Sok z granatów i czerwonych winogron 125ml Rabenhorst

Wyposażeni w taką wiedzę możemy zacząć przygotowania do świętowania Dnia Babci i Dnia Dziadka. Nie zapominajmy jednak o tym, że powinni być przez nas doceniani nie tylko od święta...