99,6% Pozytywnych komentarzy 1172 komentarzy
Typ z 12 miesięcy
Pozytywne: 1168
Negatywne: 4
Średnia z 1172 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 5
  • Obsługa kupującego 5
  • Wszystko przebiegło pomyślnie. Polecam!

  • SUPER KONTAKT, B. SZYBKA DOSTAWA, SUPER PRODUKT, SUPER SPRZEDAJACY - POLECAM BAAAARDZO

  • Z ogromną przyjemnością wystawiam komentarz POZYTYWNY!!! Wszystko sprawnie, miło i przyjemnie!!! Przesyłka ekspresowa.!!! GORĄCO POLECAM

  • Przesyłka wysłana w błyskawicznym tempie Juz na drugi dzień rano.Polecam w 100%.

  • olejek rycynowy rewelacyjny

Witamina D3 + K2 Nutramedix 90szt

  • szt.
  • 135,00 zł 123,41 zł

Znalezione obrazy dla zapytania nutramedix

Witamina D3 + K2 90 szt.

 

Wspiera zdrowie:
- kości
- zębów
- tętnic

 

Wzmocnij swój organizm

Odpowiednia równowaga witaminowa organizmu ma kluczowe znaczenie dla utrzymania jego zdrowego funkcjonowania. Witamina D wspiera wchłanianie wapnia i fosforu, podczas gdy witamina K odgrywa ważną rolę we wzmocnieniu kości i utrzymaniu zdrowia sercowo-naczyniowego. Synergiczne działanie witamin D3 i K2 może pomóc w prawidłowym wchłanianiu wapnia i jego integracji z masą kostną.

Ostatnie badania wskazują również, że witamina D może wspierać utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy. Dodatkowo wspiera utrzymanie zdrowego metabolizmu i układu odpornościowego. Może również przyczyniać się do dobrego samopoczucia emocjonalnego. Chociaż nasze ciała naturalnie wytwarzają witaminę D przez ekspozycję na światło słoneczne to odpowiednia suplementacja może pomóc tym, którzy mieszkają i pracują w domu lub mieszkają w północnym klimacie.

Witamina K odgrywa kluczową rolę w tworzeniu silnej macierzy kostnej i wspiera prawidłowy metabolizm wapnia w strukturach naczyniowych. Witamina K2, szczególnie w podtypie MK-7, jest najbardziej aktywną i przyswajalną formą witaminy K.

Te łatwe do połknięcia kapsułki stanowią doskonały dodatek do codziennego programu suplementów.

 

Przeznaczenie produktu

Uzyskanie wsparcia szkieletowego i sercowo-naczyniowego, należy przyjmować jedną kapsułkę dziennie po posiłku lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek leki przeciwzakrzepowe, takie jak Coumadin (warfaryna) konieczna jest konsultacja z lekarzem. Nie używać w trakcie ciąży oraz karmienia piersią. Przerwać stosowanie, jeśli wystąpią działania niepożądane.

 

Sposób dawkowania

1 kapsułkę dziennie popić 240 ml wody po jedzeniu.

 

Zawartość witamin w 1 kapsułce

Witamina D3 (jako Cholekalcyferol) - 125mcg (5000 IU)
Witamina K2 (jako Menaquenine-7) - 150mcg