Pinella Nutramedix 30ml

  • Dodaj recenzję:
  • 8357
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 72,24 zł

Pinella
Ekstrakt z kory biedrzeńca anyżu

30ml

 

Pinella to ekstrakt z kory biedrzeńca anyżu (Pimpinella anisium), tradycyjnie zwanego anyżkiem. Roślina ta stosowana jest od wieków w ziołolecznictwie. Preparat wykazuje działanie oczyszczające układ nerwowy z toksyn przyczyniając się do poprawy kondycji psychofizycznej u osób cierpiących na przewlekłe infekcje, takie jak borelioza.

Preparat Pinella stosowany jest wspomagająco w leczeniu boreliozy i innych chorób odkleszczowych. Redukuje objawy tzw. "mgły umysłowej" (ang. brain fog), poprzez detoksykację układu nerwowego. Wchodzi w skład protokołu Cowdena - ziołowego protokołu leczenia boreliozy zalecanego osobom, u których tradycyjna antybiotykoterapia nie przyniosła pozytywnego efektu lub nie może być kontynuowana ze względu na jej efekty uboczne.

Opatentowany przez firmę Nutramedix sposób otrzymywania preparatu maksymalizuje jego skuteczność leczniczą. Preparat stosuje się często w trakcie lub po tradycyjnej antybiotykoterapii, a także podczas leczenia ziołami wchodzącymi w skład protokołu Cowdena, np. Burbur, Samento, Enula, Lakato.

Niektórzy eksperci stwierdzili, że PINELLA może być pomocna w zatrzymywaniu lub cofaniu przebiegu chorób takich jak Alzheimer poprzez pomoc w pozbywaniu się aluminium oraz rtęci z komórek nerwowych mózgu. Na ten temat zostały przeprowadzone badania farmakologiczne w Uniwersytecie Guayaquil w Ekwadorze. Testy efektów przeciwzapalnych wykazały skuteczność w hamowaniu zapaleń o 51,2%. Porównano wyniki z produktem Pfizera - najlepiej sprzedającym się i bardzo toksycznym lekiem przeciwzapalnym - Feldedne (Piroxicam), które hamują zapalenia o 80% - wskazuje to, że produkt Pinella jest w 64% tak efektywny jak Feldene jako produkt przeciwzapalny. W innych badaniach farmakologicznych stwierdzono, że Pinella jest skuteczny jak hepatoprotektor (środek wspomagający i chroniący wątrobę). Podczas używania Pinelli nie stwierdzono żadnych skutków ubocznych, efekty szkodliwych ani oddziaływania z innymi lekami. Toksykolodzy z Uniwersytetu Guayaquil w Ekwadorze także przeprowadzili badania Nutramedix Pinella i nie stwierdzili żadnego toksycznego działania, nawet gdy gryzonie zostały wystawione na dawkę 51,600 razy większą niż dawka dla człowieka.

 
Dawkowanie: 10 kropli (0,5ml) rozpuść w 120ml wody i odczekaj minutę przed wypiciem.  Może być zażywana kilka razy dziennie
wg potrzeby. Skład: ekstrakt z kory Pinella (Pimpinella anisum), woda mineralna, etanol (20-24)%.
Wstrząśnij przed użyciem. Wyprodukowano w USA.