99,6% Pozytywnych komentarzy 1172 komentarzy
Typ z 12 miesięcy
Pozytywne: 1168
Negatywne: 4
Średnia z 1172 ocen sprzedaży:
 • Zgodność z opisem 5
 • Obsługa kupującego 5
 • Wszystko przebiegło pomyślnie. Polecam!

 • SUPER KONTAKT, B. SZYBKA DOSTAWA, SUPER PRODUKT, SUPER SPRZEDAJACY - POLECAM BAAAARDZO

 • Z ogromną przyjemnością wystawiam komentarz POZYTYWNY!!! Wszystko sprawnie, miło i przyjemnie!!! Przesyłka ekspresowa.!!! GORĄCO POLECAM

 • Przesyłka wysłana w błyskawicznym tempie Juz na drugi dzień rano.Polecam w 100%.

 • olejek rycynowy rewelacyjny

Quercetin Nutramedix 120szt Kwercetyna

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 10533
 • Producent: Nutramedix
 • Dostępność: Jest Jest

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 89,99 zł brutto
 • szt.
 • 94,49 zł

Znalezione obrazy dla zapytania nutramedix

Kwercetyna 120 kaps.

 

Wsparcie immunologiczne
Wsparcie witaminowe/mineralne

Suplementujesz już cynk, masz witaminę C, a co z kwercetyną?

Co to jest kwercetyna? Suplementy te pochodzą z flawonoidu, pigmentu roślinnego obecnego w sophora japonica lub japońskim drzewie pagodowym. Korzyści z kwercetyny obejmują wsparcie układu odpornościowego i absorpcję witaminy C i cynku. Suplement kwercetyny może być również stosowany jako wsparcie antyoksydacyjne, aby zachęcić do poprawy wydajności ćwiczeń, utrzymanie zdrowych poziomów zapalnych, wspieranie serca i naczyń krwionośnych, a także pomoc w utrzymaniu zrównoważonego poziomu cukru we krwi.

 

Synergiczne wsparcie towarzyszące witaminie C i cynkowi

Suplement NutraMedix Quercetin jest pozyskiwany w czystej postaci z kwiatów Sophora japonica, powszechnie znanego jako japońskie drzewo pagodowe. Chociaż indywidualna zdolność do wchłaniania suplementów kwercetyny może się różnić w zależności od czynników zarówno genetycznych jak i związanych z mikrobiomem jelitowym, forma dwuwodna w suplemencie kwercetyny jest ogólnie uważana za wysoce biodostępną, co czyni ją jednym z najlepszych suplementów kwercetyny na rynku.

Czym jest kwercetyna? Kwercetyna jest w rodzinie flawonoidów znanych jako flavanols, które wspierają normalne procesy detoksykacji organizmu związane z aktywnością antyoksydacyjną i w niektórych przypadkach wiążą się z żelazem, aby wspierać zdrowy status utleniania. Niektóre badania sugerują, że flawonoidy wspierają również transport cynku w komórkach. Ostatnio te substancje chemiczne zostały zbadane pod kątem ich wpływu na proces podziału komórek i komunikacji między nimi, który może być zmieniony przez normalne starzenie się. W przeciwieństwie do wsparcia antyoksydacyjnego, jest to obecnie główny obszar badań nad wspomagającymi zdrowie właściwościami flawonoidów.

Przyjmowanie suplementów kwercetyny z posiłkami i przekąskami w ciągu dnia może poprawić zdolność organizmu do wykorzystania kwercetyny. Podczas przyjmowania kapsułki z kwercetyną ważne jest, aby robić to codziennie, ponieważ organizm przetwarza i eliminuje kwercetynę w ciągu sześciu do 28 godzin.

 

Pełny dokument specyfikacji produktu

 

Dozowanie
Weź dwie kapsułki raz dziennie po posiłku lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie stosować w ciąży i podczas karmienia piersią. Zaprzestać stosowania w przypadku wystąpienia działań niepożądanych.

 

Sposób użycia
Przechowywać butelkę szczelnie zamkniętą w suchym miejscu w temperaturze pokojowej (59-86°F lub 15-30°C). Czystymi dłońmi odkręcić wieczko butelki i wyjąć kapsułki. Umieścić każdą kapsułkę na języku i popić szklanką wody. Nie stosować w ciąży i podczas karmienia piersią. Przerwać stosowanie w przypadku wystąpienia działań niepożądanych.