Houttuynia - Microbial Defence NutraMedix 30ml

  • Dodaj recenzję:
  • 8345
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 115,01 zł

Houttuynia
Ekstrakt z pstrolistki sercowatej
30ml

 

Houttuynia to ekstrakt z liści Pstrolistki sercowatej (Houttuynia cordata), rośliny z rodziny saururowatych, rosnącej na terenie Azji wschodnij i południowej. Preparat Houttuynia wykazuje przede wszystkim silne działanie przeciwbakteryjne, a także przeciwwirusowe i immunomodulujące.

Preparat Houttuynia stosowany jest w leczeniu boreliozy, bartonellozy i innych chorób odkleszczowych. Wchodzi w skład protokołu Cowdena - ziołowego protokołu leczenia boreliozy zalecanego osobom, u których tradycyjna antybiotykoterapia nie przyniosła pozytywnego efektu lub nie może być kontynuowana ze względu na jej efekty uboczne. Preparat Houttuynia stosuje się również jako wsparcie tradycyjnej antybiotykoterapii.

Opatentowany przez firmę Nutramedix sposób otrzymywania preparatu maksymalizuje jego skuteczność. Preparat stosuje się często w ramach protokołów ziołoleczniczych, m.in. w połączeniu z innymi preparatmi wchodzącymi w skład protokołu Cowdena, np. Samento, Banderol, Lakato (dostępne na naszych aukcjach).

Cechy produktu:

Produkt

Houttuynia

Producent

Nutramedix

Forma

Krople

Pojemność

30 ml

Składnik ziołowy

Pstrolistka sercowata (Houttuynia cordata)

Wskazania

Ostre i przewlekłe infekcje bakteryjne i wirusowe, borelioza, bartonelloza, inne choroby odkleszczowe, osłabiony układ immunologiczny

Stosowanie

2x dziennie po 30 kropli (rozpoczynając od 2x dziennie po 1 kropli i systematycznie zwiekszając dawkę), 2h po i 1h przed posiłkiem

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku kobiet w ciąży i karmiących piersią.