Mora Microbial Defence Nutramedix 30ml

  • Dodaj recenzję:
  • 8359
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 115,01 zł
Mora
Ochrona przed drobnoustrojami
30mlJest to zastrzeżona mieszanka ekstraktów trzech roślin - Yarrow (Krwawnik pospolity), Mulateiro i Blackberry (Jeżyna).  Produkt Nutramedix jest bio-aktywny dzięki naszym opatentowanym ekstraktom i procesom wzmacniającym.

Główne przeznaczenie produktu:
- przeciwpasożytnicze
- przeciwbakteryjne
- przeciwgrzybicze
- borelioza

Tradycyjnie krwawnik pospolity był używany do leczenia wielu chorób. Był używany do zatrzymywania drobnych krwawień i do leczenia ran, stanów zapalnych, obniżania gorączki,  problemów żołądkowych, zmniejszenie krwawienia menstruacyjnego oraz polepszeniu krążenia krwi. Niektóre składniki krwawnika pospolitego mogące wyjaśnić jego właściwości to: apigenin, luteolin, centaureidin, casticin, artemetin, paulitin, isopaulitin, psilostachyin, desacetylmatricarin i sintenin.
Badania opublikowane w grudniu 2008 roku wskazują, że centaureidin, składnik znajdujący się w krwawniku pospolitym, ma szczególne działanie antyrakowe. Antynowotworowy test wykazał, że centaureidin jest najbardziej efektywnym składnikiem nadziemnej części krwawnika pospolitego.

Grupa badaczy z Indii opublikowała badania we wrześniu 2008 roku, które stwierdziły działanie przeciwpasożytnicze krwawnika pospolitego. Badania in vitro wykazały jego bardzo dużą efektywność - zabijając 94,4% pasożytów jelitowych. Badania in vivo (na żywym organizmie) wskazały 88,4% redukcję ilości jaj nicienia. Wyniki tych badań wspierają stwierdzenia lekarzy dotyczące pozytywnych właściwości produktu Mora w leczeniu pasożytów takich jak Babeszje, które zazwyczaj występują u pacjentów z boreliozą.

Oto klika leczniczych właściwości krwawnika pospolitego potwierdzonych przez wiele badań przeprowadzonych od 2000 roku:
Redukuje ból receptorów nerwowych (zwiększa tolerancje bólu)
Spowalnia rozrost i ruch komórek
Wspomaga wydzielanie estrogenu
Wspomaga wątrobę
Działanie przeciwutleniające
Ochrania komórki przed drobnoustrojami

Dawkowanie: 1-30 kropli (do 1,5ml) rozpuść w 120ml wody i odczekaj minutę przed wypiciem. Zacznij od 1 kropli 2x dziennie (30 min przed jedzeniem) i stopniowo zwiększaj dawkę. Skład: ekstrakt z liści jeżyn,
ekstrakt z kwiatów krwawnika pospolitego, ekstrakt z kory Calycophyllum sp., woda mineralna, etanol (20-24)%. Wstrząśnij przed użyciem. Wyprodukowano w USA.