99,6% Pozytywnych komentarzy 1172 komentarzy
Typ z 12 miesięcy
Pozytywne: 1168
Negatywne: 4
Średnia z 1172 ocen sprzedaży:
 • Zgodność z opisem 5
 • Obsługa kupującego 5
 • Wszystko przebiegło pomyślnie. Polecam!

 • SUPER KONTAKT, B. SZYBKA DOSTAWA, SUPER PRODUKT, SUPER SPRZEDAJACY - POLECAM BAAAARDZO

 • Z ogromną przyjemnością wystawiam komentarz POZYTYWNY!!! Wszystko sprawnie, miło i przyjemnie!!! Przesyłka ekspresowa.!!! GORĄCO POLECAM

 • Przesyłka wysłana w błyskawicznym tempie Juz na drugi dzień rano.Polecam w 100%.

 • olejek rycynowy rewelacyjny

Cumanda Microbial Defence Nutramedix

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 8324
 • Producent: Nutramedix
 • Dostępność: Jest Jest

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 105,36 zł brutto
 • szt.
 • 110,63 zł

Znalezione obrazy dla zapytania nutramedix

Cumanda 30/60 ml

 

Rozwiązuje problemy:
- infekcje bakteryjne
- infekcje grzybicze
- infekcje pasożytnicze
- infekcje wirusowe
- zapalenia

 

Opis ogólny

Cumanda to ziołowy ekstrakt z kory drzewa Camprisandra Angustifolia, które rośnie w Ameryce Południowej. Jest używany przez tubylców w tym regionie od setek lat. Cumanda jest bardzo skuteczna w radzeniu sobie z bakteriami Borrelia burgdorferi, praktycy stosują ją w połączeniu z Samento celem pozbycia się koinfekcji z boreliozą. Borelioza jest powiązana z setkami stanów chorobowych. Wielu badaczy i lekarzy uważa, że borelioza może być ważnym czynnikiem występującym w większości schorzeń przewlekłych. Jedną z najbardziej imponujących zalet Cumandy jest jej działanie przeciwgrzybicze. Lekarze donoszą, że jest skuteczna w pozbywaniu się wielu trudnych do leczenia grzybów, w tym m. in. ziarniaka grzybiastego, Candida krusei, Candida albicans i Aspergillus niger.

 

Zgłoszone właściwości medyczne

• przeciwbakteryjne
• przeciwgrzybicze
• przeciwwirusowe
• przeciwpasożytniczne
• przeciwzapalne
• przeciwbólowe
• modulator układu odpornościowego

 

Badania dotyczące produktu
(informacje z uznanych prac naukowych - źródła w języku angielskim)

BORELIOZA - IN VITRO
Priyanka A.S. Theophilus M.S., Eva Sapi Ph.D. (2013). In Vitro Effect of Peruvian Antimicrobial Agents on Borrelia burgdorferi
Pełny artykuł

PRZECIWZAPALNE - IN VIVO
Establishment of the Potential Anti-inflammatory Effect of the product known as Banderol. The study demonstrated that Banderol had a marked anti-inflammatory effect and was 99% as effective as Feldene, a non-steroidal anti-inflammatory drug also known as PIROXICAM. University of Guayaquil, Department of Chemical Sciences, Guayaquil, Ecuador (2005)
Pełny artykuł

At the University of Guayaquil, Ecuador, Cumanda produced an anti-inflammatory effect 112% as strong as Celebrexas an anti-inflammatory.
Pełny artykuł

TEST OSTREJ TOKSYCZNOŚCI DOUSTNEJ - IN VIVO
‍An acute oral toxicity study was conducted by the University of Guayaquil, Ecuador concluding that Cumanda did not produce toxic effects, thus the product is considered practically innocuous for humans when administered in the acute form. Therefore; studies of acute toxicity at higher doses in humans are not necessary.
Pełny artykuł

 

Dolegliwości medyczne
(informacje z uznanych prac naukowych - źródła w języku angielskim)

MALARIA
Roumy, V., Garcia-Pizango, G., Gutierrez-Choquevilca, A. L., Ruiz, L., Jullian, V., Winterton, P., ... & Valentin, A. (2007). Amazonian plants from Peru used by Quechua and Mestizo to treat malaria with evaluation of their activity. Journal of Ethnopharmacology, 112(3), 482-489.
Pełny artykuł

Kvist, L. P., Christensen, S. B., Rasmussen, H. B., Mejia, K., & Gonzalez, A. (2006). Identification and evaluation of Peruvian plants used to treat malaria and leishmaniasis. Journal of Ethnopharmacology, 106(3), 390-402.
Pełny artykuł

 

Dolegliwości medyczne
(informacje z pozostałych prac naukowych - źródła w języku angielskim)

BORELIOZA
Why this Finnish Doctor Believes in Herbs, Marjo Valonen MD, Townsend Letter, July 2018
Pełny artykuł

A Hidden Epidemic: Integrative Treatment of Lyme Disease, Scott Forsgren, March 2009
Pełny artykuł

 

 

 

 

Opinie klientów

"Doskonały do koinfekcji związanych z boreliozą i kleszczami! Czuję się lepiej niż gdy zażywałem antybiotyki! To działa!" - D.V.

"Cumanda jest niezwykle skuteczna w walce z infekcjami grzybiczymi, zabiła grzyby na paznokciach, które miałem od lat! Nie jestem w stanie wystarczająco podkreślić jak dobry to produkt! Cumanda jest naprawdę świetnym ziołem, które pomaga mi z bólami związanymi z boreliozą i zapaleniami." - K.F.

"Niezbędny dodatek do protokołu detoks związanego z ekspozycją na pleśń. Wysoce skuteczny. Brak efektów ubocznych - używam go dla siebie i mojej rodziny." - R.D.

"Wypróbowaliśmy kilka ofert obrony drobnoustrojowej na Boreliozę mojej żony, ale ten środek uznaje za najbardziej skuteczny." - K.A.

"Próbowałem Goldenseal, Oregon Grape Root, Usnea, Pau d'Arco i niezliczonych innych suplementów, ale to właśnie Cumanda sprawiła mi najwięcej ulgi i radości. Byłem zdesperowany, teraz wierzę w jego moc." - L.I.

 

Sposób dawkowania

30 kropel na 120 ml wody 2 razy dziennie przynajmniej 30 minut przed jedzeniem (zacznij od 1 kropli na 120 ml wody i zwiększaj ilość z każdą dawką).

 

Informacja dotycząca bezpieczeństwa

Badanie ostrej toksyczności doustnej zostało przeprowadzone przez University of Guayaquil, Ekwador, który wywnioskował, że Cumanda nie wywoływał efektów toksycznych, dlatego produkt jest uważany za praktycznie nieszkodliwy dla ludzi przy podawaniu w ostrej postaci. W związku z tym badania ostrej toksyczności przy wyższych dawkach u ludzi nie są konieczne.e