Magnesium Malate Nutramedix 120szt

  • Dodaj recenzję:
  • 8329
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 55,79 zł

 

Magnesium Malate
120 kapsułek

Co to jest jabłczan magnezu?

( Magnesium Malate )

Magnes jest niezbędnym minerałem, który jest wymagany przez każdą komórkę w ludzkim organizmie oraz jest ważny w pomocy w utrzymaniu normalnych funkcji układu sercowo-naczyniowego, mięśni, nerwów, kości i komórkowych funkcji.

Niedobór magnezu jest jednym z najbardziej pospolitych niedoborów substancji odżywczych w Stanach Zjednoczonych. Już nie ma wystarczającej ilości magnezu w diecie większości ludzi, która zdołałaby utrzymać odpowiednie poziomy magnezu, nawet u bezstresowych osób. Zapotrzebowania magnezu mogą wzrosnąć 4 do 6 razy w stresie. Podczas stresu magnes jest tracony przez nerkę do toalety. Jest również wymywany z organizmu przez spożycie kawy, sody i alkohol.

Osoba wykazująca lekki niedobór magnezu będzie miała trudności w zasypianiu, bóle mięśniowe i zatwardzenie. Osoba z umiarkowanym niedoborem magnezu odczuje kurcze mięśniowe, kołatanie serca i drżenie mięśni. Osoba z poważnym niedoborem magnezu będzie chorowała na śmiertelne arytmie sercowe, skurcze wieńcowe oraz ataki serca. Także możliwość nagłych ataków choroby jest bardziej prawdopodobna wciągu poważnych niedoborów magnezu jeśli pacjent jest drażliwy na punkcie swojego umysłu.

Jabłczan magnezu jest prawdopodobnie najbardziej efektywną postacią magnezu. Najbardziej alternatywni i zintegrowani praktykanci znajdują szeroką różnicę w efektywności różnych postaci magnezu. Tlenek magnezu ma najmniejszy współczynnik wchłaniania i wykorzystania przez organizm oraz jest to postać najczęściej występująca w sklepach ze zdrową żywnością. Jabłczan magnezu jest najlepiej wchłaniany i wykorzystywany przez organizm. Według wielu praktykantów służby zdrowia dzieje się tak, ponieważ komórki zawierają kwas malonowy używany do produkcji energii w mitochondriach oraz jednocześnie wciągają magnez do mitochondriów gdzie jest najbardziej potrzebny.

Większość ludzi w USA cierpi na zatwardzenie, ponieważ ma mniej niż trzy wypróżniania dziennie. Zatwardzenie powoduje, że toksyny wracają do wątroby i pęcherza moczowego i wtedy do reszty organizmu. Taki powrót toksyn powoduje zmęczenie, zaburzenia w mózgu, bóle mięśniowe oraz inne różnorodne objawy. Magnez w dostatecznych ilościach poprawi zatwardzenie u większości pacjentów.

Pacjenci, którzy powinni być zaniepokojeni i ostrożni podczas przyjmowania magnezu to ci, którzy mają niewydolność nerek.

Strona internetowa Dr. Josepha Mercowi jest jedną z najlepszych źródeł pomocnych tobie i twojej rodzinie w byciu zdrowym. Ta strona jest numerem 1 ze stron zdrowotnych w odwiedzaniu przez internautów na świecie i w pierwszej piątce najczęściej odwiedzanych stron o zdrowiu na całym świecie.

 

Dawkowanie: 2 kapsułki 2 razy dziennie przed posiłkiem.
Skład (1 kaps): Zastrzeżona mieszanka 200mg, kapsułka wegetariańska (hypromeloza i woda), stearynian magnezu pochodzenia roślinnego
Wyprodukowano w USA.