Ezov Emotional Balance NutraMedix 30ml

  • Dodaj recenzję:
  • 8325
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 85,40 zł
EZOV
EMOTIONAL BALANCE(równowaga emocjonalna)
30ml

 

Ezov jest wyciągiem produkowanym z kwiatów Hyssop officinalis, powszechnie znanym jako Hyzop. Nutramedix wykorzystuje opatentowaną ekstrakcję oraz wzmocniony proces wytwarzający ten produkt dalece efektywniej niż jakiekolwiek inne dostępne specyfiki Hyssop.

Ezov jest głównie stosowany aby pomóc pacjentom w rozwiązaniu podświadomych (stłumionych) emocji, które mogą wpłynąć na jej/jego zdrowie.

Wielu zawodowców ze służby zdrowia wierzy, że istnieją 4 główne grupy toksyn, które potrafią przyczynić się do przewlekłych czy degeneracyjnych chorób-1) mikroby- pasożyty- bakterie- grzyby i wirusy, itd. 2) metale ciężkie- rtęć, glin, arsen, kadm, itd. 3) toksyny środowiskowe- pestycydy, herbicydy, rozpuszczalniki, itd. oraz 4) emocje- strach, żal, złość, itd. Wielu lekarzy również wierzy, że emocje ( szczególnie podświadome) powodują, że pacjent bardziej z zapałem zatrzymuje metale ciężkie i toksyny w organizmie.

Znacząca liczba potencjalnych, szkodliwych, podświadomych (stłumionych) emocji może gromadzić się cały czas. Większość emocji, które wpływają na nasze zdrowie, ma swój początek przed VI wiekiem dlatego jest to trudne czy nawet niemożliwe dla dziecka aby przetworzyło większość traumatycznych czy głębokich emocjonalnie zdarzeń. Niektóre stłumione emocje mogą natychmiast przyczynić się do medycznego stanu. Na przykład, trzy-letni chłopiec je śniadanie i widzi swojego ojca bijącego matkę. Jest bardzo możliwe, że to traumatyczne zdarzenie spowoduje u dziecka rozwiniecie się alergii na większość jedzenia, które jadł właśnie w tamtym momencie, takich jak jajka, pszenicę, produkty mleczne, itd. Wielu profesjonalistów ze służby zdrowia także wierzy, że podświadome emocje mogą również negatywnie wpłynąć na nasze zdrowie wiele lat później po tym, jak emocje zostały stłumione. Większość też wierzy, że to jest najtrudniejszy w leczeniu środek przyczyniający się do choroby.

Lekarz w Pensylwanii w Stanach Zjednoczonych głosi, że wielu pacjentów stosujących preparat Ezop uzyskało kompletne rozwiązanie alergii na pokarmy. Inny lekarz w Kalifornii, U.S. głosi, że u jego pacjenta cierpiącego na syndrom nadwrażliwych jelit przez 15 lat choroba stała się bezobjawowa od pierwszej dawki preparatu Ezov

Preparat Ezop najlepiej stosuje się wieczorem przed pójściem spać zaczynając od jednej tylko kropli a dodając następną kroplę każdego dnia od 2 do 7 dni aż do 8 kropli dla dorosłych.

 

STOSOWANIE: Jezeli lekarz nie zaleci innaczej stosujemy

wzrastajaco 1 – 10 kropli 1 raz dziennie przed spaniem na 120 ml wody. Rozpoczynac od 1 kropli co 5 dni wzrastajaco.

Po zakropleniu na wode odczekac 1 minute a nastepnie wypic.