Barberry - Microbial Defence NutraMedix 30ml

  • Dodaj recenzję:
  • 8321
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 85,40 zł 85,40 zł

BARBERRY
30ml

MICROBIAL DEFENSE(OBRONA BAKTERYJNA)

BARBERRY jest wyciągiem produkowanym z korzeni Mahonia aquifolium( Mahonia ostrolistna), powszechnie znanym jako Oregon Grape Root. Nutramedix wykorzystuje opatentowaną ekstrakcję oraz wzmocniony proces wytwarzający ten produkt dalece efektywniej niż jakiekolwiek inne dostępne specyfiki Mahonia aquifolium.

Podstawowe zastosowania preparatu Barberry:

PRZECIWBAKTERYJNY

PRZECIWGRZYBICZY

Praktycy stosujący ten produkt uznali go za szczególnie pomocny w leczeniu:

OSTRE I PRZEWLEKŁE ZAPALENIE ZATOK

ZAPALENIE OSKRZELI

INFEKCJE UKŁADU MOCZOWEGO

PROSTATA

ŁUSZCZYCA

CHOROBA SKURCZU OSKRZELI

CHOROBA MIAŻDŻYCOWA

ASTMA

Klinika Mayo opublikowała badania udowadniające, że przewlekłe zapalenie zatok jest spowodowane przez ukrytą infekcję grzybiczą w zatokach z nałożonym zakażeniem bakteryjnym. Tylko ostre nałożone zakażenie bakteryjne jest eliminowane kiedy pacjent jest leczony standardowymi przeciwbakteryjnymi lekami; działania ich nie jest skierowane na ukrytą, przewlekłą infekcję grzybiczą w zatokach. BARBERRY jest skierowany zarówno na bakteryjne jak i na grzybicze infekcje.

Wielu pacjentów cierpiących na astmę oraz chorobę skurczu oskrzeli mają przewlekłe zapalenie zatok czy przewlekłe zapalenie oskrzeli jako przyczynę ukrytą. Ponieważ preparat BARBERRY jest skierowany na leżące u podstaw infekcyjne przyczyny tak dobrze, zazwyczaj pomaga rozwiązać chorobę skurczu oskrzeli i astmę. Wielu praktyków stwierdziło, że choroba miażdżycowa pojawia się jako podstawowa choroba infekcyjna spowodowana przez bakterie, grzyby oraz czasami wirusy; ci praktycy uznali BARBERRY jako preparat bardzo pomocny w rozwiązywaniu infekcji, które powodują chorobę miażdżycową aż do jej zmniejszenia i wyleczenia. BARBERRY efektywnie leczy Chlamydia pneumoniae, mykoplazma, wiele wirusów Herpes różnych typów; poglądowa literatura stwierdza, że wszystkie z nich są znane jako czynniki powodujące chorobę miażdżycową.

W 2004, badanie przeprowadzone na Uniwersytecie Comenius w Bratysławie, Słowacji potwierdza zarówno właściwości przeciwgrzybiczne jak i przeciwbakteryjne rośliny Mahonia aquifolium. Opublikowane badania potwierdzają, że Jatroryzyna, jeden ze składników z Mahonia aquifolium, uznano, że posiada znaczące właściwości przeciwgrzybiczne.

Niektóre inne lecznicze właściwości, które zostały stwierdzone:

PRZECIWUTLENIACZ

ANTYMUTAGENNY

PRZECIWŁUSZCZYCOWY

PRZECIWNADCIŚNIENIOWY

PRZECIWZAPALNY

ŻÓŁCIOPĘDNY

ŚCIĄGAJĄCY

ŻOŁĄDKOWY

PRZESTRAJAJĄCY

PRZECIWROZROSTOWY

STOSOWANIE: Jezeli lekarz nie zaleci innaczej stosujemy wzrastajaco 1 - 15 kropli 2 x dziennie na 120 ml wody. Rozpoczynac od 1 kropli 2 x razy dziennie wzrastajaco.Dawkowanie: 15-30 kropli (07-1,5ml) rozpuść w 120ml wody i odczekaj minutę przed wypiciem. Bierz dawkę 2 x dziennie 30 min przed jedzeniem.
Skład: ekstrakt z korzenia berberysu (Mahonia aquifolium), woda mineralna, etanol (20-24)%.
Wstrząśnij przed użyciem. Wyprodukowano w USA.