Wkładki do butów Szungit

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 10300
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 93,45 zł

Wkładki do butów Szungit
3 kolory

Skórzane wkładki z dodatkiem szungitu

Według statysty już 70% wszystkich ludzi cierpi z powodu bolących i zmęczonych nóg. Czy bolą Cię wieczorem nogi, czy stają się "ciężkie", czy są opuchnięte? Na szczęście istnieje sprawdzony sposób, dzięki któremu Twoje nogi odzyskają lekkość nawet podczas wyczerpujących dni. To wkładki Szungit. Wkładki te zostały wykonane w unikalnej technologii z naturalnej skóry i elektroprzewodzącego, wysokowzbogaconego szungitu. Opracowanie tej technologii zajęło kilka lat.

 

Do czego służą wkładki Szungit?

Wkładki ze zdrowej skóry z dodatkiem szungitu łagodzą napięcia mięśniowe oraz ciężkość i obrzęki stóp, a także zapobiegają powstawaniu żylaków.

Wysoce aktywny szungit z Karelii jako doskonały środek znieczulający, ma właściwości antybakteryjne. Zapobiega rozwojowi bakterii i procesów rozwojowych grzybów, a także rozwojowi innych chorób skóry stóp. Zmniejsza potliwość i neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Te skórzane wkładki mają znaczny efekt rozgrzewający co zapewnia dodatkowy relaks. Aktywują krążenie krwi i procesy metaboliczne utrzymując stopy w przyjemnym cieple i chronią je przed hipotermią, co jest szczególnie ważne w zimnych porach roku i dla osób z zaburzeniami krążenia. Dodatkowo zdrowe wkładki z szungitem mają kompleksowy, rewitalizujący wpływ na cały organizm.

 

VitalStudio Monachium przeprowadziło test wkładek Szungit.

Test ten pokazuje zwiększenie rezerw energetycznych i redukcję stresu w całym organizmie. Wyniki testu wyraźnie pokazują efekt zwiększający energię i harmonizujący organizm.

Test podeszwy szungitowej

Przy regularnym stosowaniu podeszwy Szungit poprawiają samopoczucie. Zmniejsza się ból spowodowany wcześniejszymi urazami i poprawia się jakość ruchu.

Pocenie się stóp, ich nieprzyjemny zapach, stopa sportowca i grzybica paznokci mogą być zwalczane w sposób naturalny przy pomocy oryginalnej wkładki, która ma natychmiastowe działanie.

Wkładki skórzane z dodatkiem szungitu wykonane są z materiałów przyjaznych dla środowiska. 100% naturalne. Bez chemii.

 

Zawartość:

Warstwa wierzchnia - skóra naturalna.

Warstwa środkowa - oryginalny Szungit z Karelii

Warstwa spodnia - skóra regenerowana

 

Rozmiar: wkładki do butów (wkładka Szungit) są tak wykonane, że można samemu dociąć odpowiedni rozmiar. Uniwersalne, z liniami cięcia dla każdego rozmiaru buta od rozmiaru 36 do 46.

Wskazówka: każda stopa ma inną szerokość i długość, proszę użyć swoich starych wkładek jako szablonu do wycięcia. W ten sposób wasze nowe podeszwy szungitowe będą naprawdę dobrze pasować do waszych butów. Jeśli wytniesz zbyt małe podeszwy możesz użyć dwustronnej taśmy klejącej, aby przykleić je do butów. Dzięki temu podeszwy nie będą się ślizgać wewnątrz buta.

Zastosowanie: przyciąć na wymiar i włożyć stroną ze skórą do góry.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym miejscu.

Kup wkładki Szungit i ciesz się komfortem i bezproblemowym poruszaniem się.