LipoEnergy - Produkty liposomalne

LipoEnergy Liposomal Products

"Suplementy diety" szybko rozwijają się na rynku. Po części związane jest to z badaniami naukowymi, które nieustannie uzupełniają i dodają nowe informacje. Dodatkowo coraz więcej konsumentów podejmuje bardziej świadome decyzje celem wsparcia i poprawy działania organizmu poprzez suplementy diety - niezależnie czy dotyczy to walki z dolegliwościami, chorobą lub nawet zwalczaniem procesu naturalnego - starzenia (coraz więcej naukowców również zaczyna uważać starzenie za chorobę).

Temat suplementów diety jest często obiektem sporów i krytyki. Wiele sprzedawanych suplementów diety nie ma potwierdzonej skuteczności przez aktualne badania naukowe. Koniec końców ludzki organizm pozostaje najbardziej złożonym systemem znanemu człowiekowi i wciąż odległe jest jego pełne poznanie i zrozumienie.

Ważnym pytaniem dotyczącym skuteczności suplementów diety, które pojawia się regularnie: Czy aktywny składnik dociera do celu? Spójrzmy na to na przykładzie najpopularniejszej witaminy C. Im wyższa jej dawka tym mniejszy jej współczynnik przyswajania. Dla suplementów diety przebycie drogi przez usta, żołądek i jelita to jak bieg w maratonie. Enzymy w jamie ustnej rozdzielają, kwasy w żołądku rozpuszczają i tylko wybrane środki i ograniczone ilości składników dociera do jelit aby je zaabsorbować. Zależnie od środka i jego ilości tylko ułamek spożytej substancji dociera do zamierzonego celu. Duża ilość może być odrzucona i niespożyta poprzez jelita i nerki. Właściwy cel zostaje pominięty.

Przez długi czas stosowanie dożylne było jedynym sposobem aby uzyskać wysoki procent obecności środka w krwiobiegu. Następnie, w latach 1960, zostały odkryte liposomy. Te małe cuda natury tworzą membranową powłokę z podwójnych lipidów i mogą przechować środek niemal każdego rodzaju. Jeżeli membrana jest podobna do membrany ludzkiej komórki to może on bezpiecznie przejść przez jamę ustną, brzuch oraz układ trawienny oraz wciąż bezpośrednio oddziaływać na ludzkie komórki. Został odnaleziony idealny sposób transportu środka z zewnątrz - niestety proces produkcji liposomu jest niezwykle złożony i w wyniku tego drogi. Do dzisiaj.

Produkty liposomalne oferują rewolucyjny system transportowy "liposomy" jako dostawcę suplementów diety dla organizmu ludzkiego. Weźmy witaminę C jako przykład: Zamknięta i chroniona w liposomie witamina może dotrzeć bezpośrednio do ludzkiej komórki i rozpocząć swoją ważną pracę jako zbieracz.

Od teraz dzięki produktom liposomalnym różne suplementy diety mogą dotrzeć do celu w tak efektywny sposób jaki dotychczas był możliwy tylko w teorii. Uważamy, że jest to prawdziwa rewolucja i zmieni ona rynek suplementów diety na dobre. Z nami możesz stać się częścią awangardy tej technologii. Z naszym własnym, strzeżonym procesem produkcji oferujemy rozwiązanie liposomalne o nadzwyczajnej jakości po nadzwyczajnie niskiej cenie.

 Przyswajalność produktów liposomalnych
 
Liposomale Magnesium 700mg w płynie 250ml Liposomalna Allicyna (Allicin) 250ml Liposomalna kwercetyna 250ml Liposomalna witamina B complex w płynie 250ml Liposomalna witamina c + cynk 250ml Liposomalna Witamina C 1000mg w płynie 250ml Liposomalna witamina D3 + K2 250ml Liposomalne Ferrum + witamina C (żelazo) 250ml Liposomalny Glutation (zredukowany, GSH, GSSG) 250ml Liposomalny koenzym Q10 250ml Liposomalny kwas liponowy R-alfa + witamina C 250ml Liposomalny nikotynamid (amid wit. B3) 250ml Liposomalny Pterostilben w płynie 250ml Liposomalny resveratrol w płynie 250ml