99,6% Pozytywnych komentarzy 1172 komentarzy
Typ z 12 miesięcy
Pozytywne: 1168
Negatywne: 4
Średnia z 1172 ocen sprzedaży:
 • Zgodność z opisem 5
 • Obsługa kupującego 5
 • Wszystko przebiegło pomyślnie. Polecam!

 • SUPER KONTAKT, B. SZYBKA DOSTAWA, SUPER PRODUKT, SUPER SPRZEDAJACY - POLECAM BAAAARDZO

 • Z ogromną przyjemnością wystawiam komentarz POZYTYWNY!!! Wszystko sprawnie, miło i przyjemnie!!! Przesyłka ekspresowa.!!! GORĄCO POLECAM

 • Przesyłka wysłana w błyskawicznym tempie Juz na drugi dzień rano.Polecam w 100%.

 • olejek rycynowy rewelacyjny

PLEŚŃ GRZYBY MYKOTOKSYNY (obszerny plan - w tym płukanie zatok i dieta) - zestaw wg protokołu NUTRAMEDIX

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 9922
 • Producent: Nutramedix
 • Dostępność: Jest Jest

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 1 210,00 zł brutto
 • szt.
 • 1 270,50 zł

Znalezione obrazy dla zapytania nutramedix

Protokół
PROTOKÓŁ PLEŚŃ, GRZYB, MIKOTOKSYNY (OBSZERNY PLAN - W TYM PŁUKANIE ZATOK I DIETA)

 

Zestaw zawiera:
Banderol 30 ml
2x Samento 60 ml
2x Burbur-Pinella
Serrapeptase
Magnesium Malate
Cumanda
Tangarana
2x Stevia 60 ml

 

Według dr Cowdena żaden środek przeciwdrobnoustrojowy nie będzie działał na tyle, aby wydostać grzyb z organizmu, chyba że wszystkie poniższe czynności są wykonywane w następującej kolejności:

1. Usuń wszystkie wycieki/uszkodzenia spowodowane wodną. Znajdź i usuń (zastępując NOWYM materiałem budowlanym) źródła pleśni/grzyba w domu, pracy i innych często odwiedzanych miejsc.

2. Przez co najmniej 2 miesiące, przyjmując środki przeciwgrzybicze dwa razy dziennie i wykonując codzienne płukanie zatok, unikaj pokarmów, które odżywiają grzyby w organizmie zgodnie z instrukcjami diety ketogenicznej według instrukcji poniżej.

3. Codziennie oczyszczaj zatoki co najmniej przez 2 miesiące według instrukcji poniżej.

4. Środki Nutramedix stosuje się w cyklach 7-dniowych przez 2-3 miesiące, jak opisano poniżej.

5. Przyjmuj szerokie spektrum przyjaznych bakterii (probiotyki).

6. Dietę ketogeniczną rozpocząć po osiągnięciu pełnej dawki terapeutycznej ziół.

7. Przy starcie diety brać środki wiążące mykotoksyny.

 

Sposób stosowania
Zalecane jest stosowanie protokołu przez 2-3 miesiące.
Poniższe produkty mogą być dozowane razem.
2 razy dziennie 30+ minut przed jedzeniem. Wymieszaj krople w szklance z przynajmniej 120 ml wody.

Przez 7 dni

CUMANDA - 40-60 kropli zależnie od wagi ciała.

SAMENTO - 30 kropli.

BURBUR-PINELLA - 20 kropli.

STEVIA - 30 kropli.

SERRAPEPTASE - 2 kapsułki.

MAGNESIUM MALATE - 2-6 kapsułek (nie należy stosować przy niewydolności nerek) zaczynając od 2 kapsułek 2 razy dziennie, stopniowo zwiększać dawkę do momentu, gdy zaczniemy wypróżniać się przynajmniej 2 razy dziennie.

 

Przez 7 dni

BANDEROL - 40-60 kropli zależnie od wagi ciała.

SAMENTO - 30 kropli.

BURBUR-PINELLA - 20 kropli.

STEVIA - 30 kropli.

SERRAPEPTASE - 2 kapsułki.

MAGNESIUM MALATE - 2-6 kapsułek (nie należy stosować przy niewydolności nerek) zaczynając od 2 kapsułek 2 razy dziennie, stopniowo zwiększać dawkę do momentu, gdy zaczniemy wypróżniać się przynajmniej 2 razy dziennie.

 

Przez 7 dni

TANGARANA - 40-60 kropli zależnie od wagi ciała.

SAMENTO - 30 kropli.

BURBUR-PINELLA - 20 kropli.

STEVIA - 30 kropli.

SERRAPEPTASE - 2 kapsułki.

MAGNESIUM MALATE - 2-6 kapsułek (nie należy stosować przy niewydolności nerek) zaczynając od 2 kapsułek 2 razy dziennie, stopniowo zwiększać dawkę do momentu, gdy zaczniemy wypróżniać się przynajmniej 2 razy dziennie.

 

Powtórzyć trzy cykle 7-dniowe, zaczynając każdy cykl CUMANDA w pełnej dawce przez 63+ dni.

 

Płukanie nosa i zatok roztworem soli
© ZASTRZEŻONE PRZEZ W.L.Cowden 2017

Potrzebne będzie:
• 375 ml wody oczyszczonej lub wody źródlanej
• 1/3 łyżeczki soli morskiej
• 1 łyżeczka soku z aloesu (może być stopniowo zwiększana do 4 łyżeczek)
• 1/4 kropli 2% płynu Lugola (zwiększać porcję o kolejne 1/4 kropli aż do osiągnięcia 4 kropel)
• gruszkę o pojemności 90 ml przeznaczoną do irygacji nosa (z końcówką uciętą aby pasowała do nozdrza) lub np. Sinugator - urządzenie przeznaczone do płukania zatok

Zabieg:
Doprowadź wodę z solą do wrzenia i zagotuj ją przez 5 minut. Pozwól wodzie ostygnąć do temperatury skóry (pod pachą), aby nie parzyła podczas używania.

Wrzenie powoduje wyparowanie 30 ml, połowa powstałej sterylnej soli fizjologicznej zostanie użyta w każdym nozdrzu.

Niezależnie od tego, czy używasz gruszki, czy urządzenia przeznaczonego do płukania zatok, to podczas zabiegu czoło musi znajdować się niżej niż podbródek, głowę należy trzymać nad zlewem. Trzymając jedno nozdrze zamknięte wziąć głęboki oddech, wstrzymać oddech i włożyć końcówkę gruszki do drugiego nozdrza, wlać roztwór do momentu, aż nie wleje się do gardła. Wyciągnij gruszkę z nozdrza i otwórz drugie zatkane nozdrze, pozwól roztworowi wylać się do zlewu. Powtórz czynność z drugim nozdrzem i powtarzaj cykl, aż zużyjesz cały przygotowany roztwór soli.

Zabieg może być kłopotliwy, ewentualnie można to zrobić w kabinie prysznicowej lub wannie.

Tę procedurę należy wykonywać codziennie przez 60 dni, chyba że zalecono inaczej.

Po przepłukaniu solą fizjologiczną przez 1-3 dni można dodawać 1-łyżeczkę (5 ml) soku z aloesu do 375 ml soli fizjologicznej po ochłodzeniu jej do temperatury ciała po zagotowaniu. Aloes zwyczajny powoduje zwykle małe pieczenie w nosie lub zatokach. Co każde kolejne nawadnianie 1/2 łyżeczki (2,5 ml) soku z aloesu można dodać do ciepłej wody, aż do momentu zwiększenia użycia do 4 łyżeczek (20 ml) w solance za każdym razem, aby oczyścić nos i zatoki.

Po zwiększeniu dawki soku z aloesu do 4 łyżeczek (20 ml) to, jeśli nie występuje uczulenie na jod, dodaj 1/4 kropli 2% płynu Lugola do sterylnej soli fizjologicznej (raz schłodzonej do temperatury ciała po zagotowaniu). Aby odmierzyć 1/4 kropli roztworu jodu nałóż 3 krople jałowej soli fizjologicznej na łyżkę, dodaj 1 łyżkę 2% płynu Lugola na łyżeczkę, wymieszaj i weź jedną kroplę z powstałej mieszaniny, dodaj ją do soli fizjologicznej. Następnego dnia dodaj 2 krople z pozostałej mieszaniny. Trzeciego dnia dodaj 3 krople z pozostałej mieszaniny. W czwartym dniu wspomagania jodem dodaj jedną nierozcieńczoną kroplę płynu Lugola do soli fizjologicznej, a 5 dnia dodaj 1/4 kropli z utworzonej mieszaniny plus jedną kroplę nierozcieńczonego płynu Lugola do soli fizjologicznej itd. Każdego dnia dodaj dodatkową 1/4 kropli mieszaniny, aż będzie dodawane ich 16 do sterylnej soli fizjologicznej (stanowi to 4 nierozcieńczone krople 2% płynu Lugola na 375 ml).

 

Przeciwgrzybicza dieta ketogeniczna
© ZASTRZEŻONE PRZEZ W.L.Cowden 2017

Żywność ZABRONIONA przez 8 tygodni podczas przyjmowania skutecznych ziół przeciwgrzybiczych:
BEZ sztucznych słodzików i wszelkich cukrów (BEZ miodu, syropu klonowego, agawy, melasy, fruktozy, syropu kukurydzianego, erytrytolu, ksylitolu, rybozy, mannozy, sukralozy, aspartamu, sacharyny). Obejmuje to dodatki cukru w ​​przetworzonej żywności lub przepisach i cukry w suplementach diety (tak więc każda etykieta musi być przeczytana, a kucharze w restauracjach muszą zostać zapytani o skład).

BEZ soków owocowych, produktów owocowych lub owoców innych niż cytryny, limonki, pomidory i awokado.

BEZ produktów zbożowych (BEZ panierek na smażonych produktach, BEZ pieczywa, płatków śniadaniowych, ciastek, makaronu, ciasta do pizzy, pszenicy, kuskusu, pszenżyta, orkiszu, kamutu, owsa, jęczmienia, żyta, ryżu, prosa, amarantu, komosy ryżowej lub teff).

BEZ groszku, soczewicy, produktów sojowych, suszonej fasoli, hummusu itp.

BEZ ziemniaków, buraków, marchwi ani innych warzyw korzennych innych niż czosnek i cebula.

BEZ warzyw skrobiowych (BEZ dyni, żołędzi, itp.).

BEZ PRODUKTÓW MLECZNYCH (od krów, owiec, kóz, bawołów, wielbłądów itp.).

BEZ napojów alkoholowych (BEZ piwa, wina, alkoholi wysokoprocentowych, napojów mieszanych itp.).

BEZ produktów na bazie octu (BEZ musztardy, ketchupu, sosu barbecue, marynaty, kombuchy, kapusty kiszonej, kimchi i większości sosów sałatkowych).

BEZ mięs z wypełniaczami niemięsnymi (unikaj większości hot-dogów, większości kiełbas, większości pieczeni, większości hamburgerów z restauracji typu fast-food itp.).

BEZ pistacji, orzeszków ziemnych lub oleju arachidowego.

BEZ oleju rzepakowego, oleju balsamicznego lub wodorowanych olejów.

BEZ wody kokosowej z wyjątkiem niesłodzonego mleczka kokosowego, miąższu kokosowego, mąki kokosowej i oleju kokosowego - te można spożywać.

Lepiej również nie jeść produktów wieprzowych ani większości ryb (dozwolone ryby są wymienione niżej).

 

Żywność DOZWOLONA przez 8 tygodni podczas terapii przeciwgrzybiczej:
Wszystkie rodzaje jaj kurzych, indyczych i innych gatunków drobiu (gołąb, bażant, przepiórka, kuropatwa, kura Cornish itp.).

Małe porcje czystych produktów z wołowiny i zwierzyny łownej (jelenia, karibu itp.) pod warunkiem, że bromelina lub enzym z liści papai jest zażywany podczas i bezpośrednio po każdym spożyciu takiego mięsa.

Małe ryby kostnoszkieletowe z łuskami są umiarkowane są dozwolone w umiarkowanych ilościach, zwłaszcza sardele, sardynki lub świeżo złowiony dziki łosoś (wiele ryb z północnego Pacyfiku jest zanieczyszczonych radioaktywnością z Fukushimy w Japonii, także skorupiaki i duże ryby kostnoszkieletowe, takie jak tuńczyk, miecznik i rekin, są zanieczyszczone metalami ciężkimi).

Wszystkie nasiona, orzechy, masła i masło orzechowe (inne niż orzeszki ziemne i pistacje) pod warunkiem, że cukry lub substancje słodzące nie są dodawane do "masła" lub orzechów.

Wszystkie warzywa kapustne pod warunkiem, że są gotowane na parze przez co najmniej 5 minut przed jedzeniem (kapusta, kalafior, rzeżucha, brokuły, brukselka, itp.).

Wszystkie sałaty, sałatki plus fasolka szparagowa, okra, szparagi, cukinia, karczoch, koper włoski, bakłażan, papryka i podobne warzywa nieskrobiowe, a także oliwki, awokado, pomidory, cytryny, limonki (i lemoniada lub sok ze świeżo wyciśniętych cytryn lub limonek plus STEVIA).

 

 

WYTYCZNE PROTOKOŁÓW

DAWKOWANIE

Wymienione dawki rekomendowane w protokołach są przeznaczone dla przeciętnego dorosłego o wadze pomiędzy 55 i 77 kg. Podane dawki powinno się dopasować odpowiednio do wagi, np. jeżeli osoba waży 11 kg to powinna wziąć ok. 1/5 rekomendowanej dawki.

 Dobrze wstrząśnij produkty płynne przed każdym użyciem. Aby zapewnić odpowiednią dawkę przelewaj krople pipetą pod kątem 45 stopni. Wymieszaj dawki produktów płynnych w jednym kubku szklanym, porcelanowym lub papierowym (niewykonanym ze styropianu, plastiku lub metalu), następnie dodaj 120 ml wody. Nie używaj do tego wody destylowanej, gazowanej lub wody o odwróconej osmozie. Po zmieszaniu całości odczekaj 1 minutę przed wypiciem (możesz odczekać dłużej - nawet do 2 dni przed wypiciem). Produkty są najbardziej skuteczne jeżeli są zażywane z wodą. Mogą być brane bezpośrednio do ust bez wody, ale powinno być to robione wyłącznie wtedy, kiedy nie mamy dostępu do niej dostępu.

NAWADNIANIE

Dorosłym zaleca się picie 2-3 litrów lub litrów wody dziennie (proporcjonalnie mniej dla dzieci w oparciu o masę ciała). Picie 60-90 ml czystej wody pitnej co 10-15 minut podczas każdej godziny (poza snem), powoduje, że większość wody trafia do komórek, nawadnia komórki, mobilizuje toksyny z komórek i ostatecznie wydala toksyny z ciała (głównie poprzez mocz i kał). Picie dużych ilości wody nawet kilka razy dziennie nie powoduje skutecznego nawodnienia organizmu ani wydalania toksyn z organizmu.

Czarna herbata, zielona herbata, kawa, napoje gazowane i napoje alkoholowe nie nawilżają. Warzywa i niektóre soki owocowe (cytryna i limonka) są nawilżające. Większość ziołowych herbat jest nawilżająca, jednak gdy dodane jest zbyt dużo cukru to mogą one odwadniać, a nie nawadniać. Dlatego najlepszym wyborem dla osób słodzących herbatę jest Nutramedix STEVIA.

STRES I DIETA

Zaleca się ćwiczenie technik redukcji stresu (głębokie oddychanie i wizualizacja relaksującego miejscu wypoczynku przy użyciu wszystkich 5 zmysłów) przez 4 minuty przed każdym posiłkiem i przed każdym snem. Należy leżeć w łóżku (bez względu na to, czy się zasypia, czy nie) w ciemnej sypialni z minimalnym zanieczyszczeniem elektromagnetycznym, od 23:00 do 6:00 lub 7:00 każdej nocy.

Zachęca się do spożywania bardziej surowej, ekologicznej żywności, która NIE jest genetycznie modyfikowana i unikania cukrów, nadmiaru skrobi, przetworzonej żywności i smażonych potraw. Unikaj wszystkich znanych alergii pokarmowych. Jeśli nie zdajesz sobie sprawy z posiadanych alergii pokarmowych zalecamy unikanie wszystkich powszechnie występujących alergenów pokarmowych - wszystkich produktów z mleka krowiego i sera krowiego, wszystkich produktów pszennych, wszystkich produktów zbożowych (olej kukurydziany, skrobia kukurydziana i syrop kukurydziany), orzeszków ziemnych i oleju z orzechów (większość orientalnych produktów spożywczych), produkty sojowe (jest to popularny wypełniacz w restauracjach typu fast food), czarny pieprz, biały pieprz, cukier (można zastąpić produktem STEVIA), olej rzepakowy i oleje wodorowane. Stan osób, które unikają tych pokarmów, zwykle poprawia się znacznie szybciej.

REAKCJA HERXA (KRYZYS LECZENIA)

Jeżeli wystąpi podejrzenie reakcji HERXA (tzn. pogorszenie samopoczucie w jakiejkolwiek postaci) to należy wypić 20 kropli BURBUR-PINELLA w 60 ml czystej wody, czynność należy powtórzyć co 10 min nawet przez 2 godziny po czym kontynuować program wg planu. Najprostszym sposobem jest dodanie 4 pełnych pipetek BURBUR-PINELLA do butelki wody i popijać ją w przeciągu 2 godzin. Należy powtarzać ten cykl, dopóki nie poczujesz się lepiej. Jeżeli objawy są wciąż obecne do momentu planowanego zażycia następnej dawki z produktem MICROBIAL DEFENSE to pomiń tą dawkę. Jeżeli taka sytuacja zdarzy się więcej niż raz to należy rozważyć możliwość zwiększenia dawki co 1-2 dni zamiast zwiększenia każdej dawki.