99,6% Pozytywnych komentarzy 1172 komentarzy
Typ z 12 miesięcy
Pozytywne: 1168
Negatywne: 4
Średnia z 1172 ocen sprzedaży:
 • Zgodność z opisem 5
 • Obsługa kupującego 5
 • Wszystko przebiegło pomyślnie. Polecam!

 • SUPER KONTAKT, B. SZYBKA DOSTAWA, SUPER PRODUKT, SUPER SPRZEDAJACY - POLECAM BAAAARDZO

 • Z ogromną przyjemnością wystawiam komentarz POZYTYWNY!!! Wszystko sprawnie, miło i przyjemnie!!! Przesyłka ekspresowa.!!! GORĄCO POLECAM

 • Przesyłka wysłana w błyskawicznym tempie Juz na drugi dzień rano.Polecam w 100%.

 • olejek rycynowy rewelacyjny

ARTERIOSKLEROZA - zestaw wg. protokołu NUTRAMEDIX

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 9905
 • Producent: Nutramedix
 • Dostępność: Jest Jest

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 685,00 zł brutto
 • szt.
 • 719,25 zł

Znalezione obrazy dla zapytania nutramedix

Protokół
CHOROBA ARTERIOSKLEROTYCZNA

 

Zestaw zawiera:
Banderol 30 ml
Burbur
Adrenal
Sealantro
Amantilla
Magnesium Malate
Witamina C
Takuna 30 ml
Parsley

Przyczyny
Wiele z następujących: bakterie, grzyby lub wirusy wywołujące zapalenie ścian tętnic. Przeciążenie wolnymi rodnikami zazwyczaj spowodowane paleniem i deficytem antyoksydantów jak witamina E, witamina C, bioflawonoidów oraz karotenoidów. Spożywanie produktów zawierających oksycholesterol jak jajecznica, mleko w proszku, jajka w proszku, homogenizowane/pasteryzowane mleko i produkty spożywcze je zawierające. Wysoki współczynnik cholesterolu LDL do HDL (wynika z braku aktywności, przeciążenia wątroby toksynami i spożywania tłuszczy trans oraz wodorowanych olei). Hiperinsulinemia (syndrom X) - pogorszona przez zjadanie zbyt dużej ilości cukrów. Deficyt chromu spowodowany przez stres i spożycie alkoholu oraz napojów z kofeiną. Przeciążenie żelazem. Nadciśnienie. Cukrzyca. Możliwe przyczyny genetyczne. Homocystynurii. Apolipoproteina E4 i zwiększony poziom lipoprotein(a).

 

Sposób stosowania
Poniższe produkty mogą być dozowane razem.
3 razy dziennie 30+ minut przed jedzeniem. Wymieszaj krople w szklance z przynajmniej 120 ml wody.

BANDEROL - 30 kropli (zacząć od 1 kropli 2 razy dziennie i stopniowo zwiększać dawkę aż do osiągnięcia 30 kropli 2 razy dziennie).

BURBUR - 20 kropli.

ADRENAL - 15 kropli (przez 8-12 tygodni).

SEALANTRO - 40 kropli co drugą noc przed snem.

AMANTILLA - 15 kropli.

MAGNESIUM MALATE - 2-6 kapsułek (nie należy stosować przy niewydolności nerek) zaczynając od 2 kapsułek 2 razy dziennie, stopniowo zwiększać dawkę do momentu, gdy zaczniemy wypróżniać się przynajmniej 2 razy dziennie.

WITAMINA C - 2-6 kapsułek zaczynając od 2 kapsułek 2 razy dziennie i stopniowo zwiększać dawkę dopóki nie zaczniemy wypróżniać się przynajmniej 2 razy dziennie.

Poniższe produkty mogą być dozowane razem.
3 razy dziennie 30+ minut po jedzeniu. Wymieszaj krople w szklance z przynajmniej 120 ml wody.

TAKUNA - 30 kropli

PARSLEY - 10 kropli.

 

Dodatkowo zaleca się:
Pić 3-4 litry wody dziennie (czystej mineralizowanej, nie destylowanej lub o odwróconej osmozie).

Unikania pospolitych alergii pokarmowych - wszelkiego mleka krowiego, produktów serowych, produktów kukurydzianych (oleju kukurydzianego, skrobi kukurydzianej, syropu kukurydzianego), orzechów i olejów orzechowych (większość dań orientalnych), produktów sojowych (popularny wypełniacz fast food), czarnego pieprzu, cukrów (można zastąpić produktem STEVIA).

Unikaj: wodorowanych olei, kwasów tłuszczowych o długim łańcuchu molekularnym (znajdujące się w oleju rzepakowym, oleju z orzechów i musztardzie), smażone potrawy, jajecznica, smażone jajka, produkty zawierające sproszkowane mleko lub sproszkowane jajka.

Obniżenie stresu - głębokie oddychanie, modlitwy, medytacja itp.

Spaceruj 15 do 30 minut kilka razy w ciągu tygodnia na bieżni. Jeżeli zamierzasz spacerować na zewnątrz upewnij się, że w pobliżu będzie ktoś to będzie w stanie w razie potrzeby pomóc.

Enzymy proteolityczne z wodą przy każdej dawce Cumanda lub Banderol - jeżeli organizm ma tendencję do rozwijania alergii wymieniaj dawkowanie między enzymami proteolitycznymi.

Polinikotynian chromu - 200-400 mcg 2 razy dziennie przed śniadaniem i kolacją.

Tokotrienole z witaminą E - 1x dwa razy dziennie przy śniadaniu i obiedzie.

Olej rybi EPA/DHA - przynajmniej 360 mg EPA z DHA dwa razy dziennie przed śniadaniem i kolacją.

Dzikie jagody - 1 kapsułka dwa razy dziennie przed obiadem i snem.

L-lizyna - 2000 mg dwa razy dziennie przed obiadem i snem.

L-prolina - 2000 mg dwa razy dziennie przed obiadem i snem.

Koenzym Q10 (bez soi) - przynajmniej 100 mg z obiadem.

Acetyl L-karnityny - 500 mg ze śniadaniem.

Witamina B complex - 1 kapsułka z obiadem.

Jeżeli w tętnicach znajdują się płytki wapnia to zaleca się skorzystanie z liposomalnych fosfolipidów z sodium EDTA - 30 ml przed snem co drugi dzień wymieszany z sokiem owocowym jak świeżo wyciśnięta cytryna lub lemoniada z dodatkiem Stevii.

 

 

WYTYCZNE PROTOKOŁÓW

DAWKOWANIE

Wymienione dawki rekomendowane w protokołach są przeznaczone dla przeciętnego dorosłego o wadze pomiędzy 55 i 77 kg. Podane dawki powinno się dopasować odpowiednio do wagi, np. jeżeli osoba waży 11 kg to powinna wziąć ok. 1/5 rekomendowanej dawki.

 Dobrze wstrząśnij produkty płynne przed każdym użyciem. Aby zapewnić odpowiednią dawkę przelewaj krople pipetą pod kątem 45 stopni. Wymieszaj dawki produktów płynnych w jednym kubku szklanym, porcelanowym lub papierowym (niewykonanym ze styropianu, plastiku lub metalu), następnie dodaj 120 ml wody. Nie używaj do tego wody destylowanej, gazowanej lub wody o odwróconej osmozie. Po zmieszaniu całości odczekaj 1 minutę przed wypiciem (możesz odczekać dłużej - nawet do 2 dni przed wypiciem). Produkty są najbardziej skuteczne jeżeli są zażywane z wodą. Mogą być brane bezpośrednio do ust bez wody, ale powinno być to robione wyłącznie wtedy, kiedy nie mamy dostępu do niej dostępu.

NAWADNIANIE

Dorosłym zaleca się picie 2-3 litrów lub litrów wody dziennie (proporcjonalnie mniej dla dzieci w oparciu o masę ciała). Picie 60-90 ml czystej wody pitnej co 10-15 minut podczas każdej godziny (poza snem), powoduje, że większość wody trafia do komórek, nawadnia komórki, mobilizuje toksyny z komórek i ostatecznie wydala toksyny z ciała (głównie poprzez mocz i kał). Picie dużych ilości wody nawet kilka razy dziennie nie powoduje skutecznego nawodnienia organizmu ani wydalania toksyn z organizmu.

Czarna herbata, zielona herbata, kawa, napoje gazowane i napoje alkoholowe nie nawilżają. Warzywa i niektóre soki owocowe (cytryna i limonka) są nawilżające. Większość ziołowych herbat jest nawilżająca, jednak gdy dodane jest zbyt dużo cukru to mogą one odwadniać, a nie nawadniać. Dlatego najlepszym wyborem dla osób słodzących herbatę jest Nutramedix STEVIA.

STRES I DIETA

Zaleca się ćwiczenie technik redukcji stresu (głębokie oddychanie i wizualizacja relaksującego miejscu wypoczynku przy użyciu wszystkich 5 zmysłów) przez 4 minuty przed każdym posiłkiem i przed każdym snem. Należy leżeć w łóżku (bez względu na to, czy się zasypia, czy nie) w ciemnej sypialni z minimalnym zanieczyszczeniem elektromagnetycznym, od 23:00 do 6:00 lub 7:00 każdej nocy.

Zachęca się do spożywania bardziej surowej, ekologicznej żywności, która NIE jest genetycznie modyfikowana i unikania cukrów, nadmiaru skrobi, przetworzonej żywności i smażonych potraw. Unikaj wszystkich znanych alergii pokarmowych. Jeśli nie zdajesz sobie sprawy z posiadanych alergii pokarmowych zalecamy unikanie wszystkich powszechnie występujących alergenów pokarmowych - wszystkich produktów z mleka krowiego i sera krowiego, wszystkich produktów pszennych, wszystkich produktów zbożowych (olej kukurydziany, skrobia kukurydziana i syrop kukurydziany), orzeszków ziemnych i oleju z orzechów (większość orientalnych produktów spożywczych), produkty sojowe (jest to popularny wypełniacz w restauracjach typu fast food), czarny pieprz, biały pieprz, cukier (można zastąpić produktem STEVIA), olej rzepakowy i oleje wodorowane. Stan osób, które unikają tych pokarmów, zwykle poprawia się znacznie szybciej.

REAKCJA HERXA (KRYZYS LECZENIA)

Jeżeli wystąpi podejrzenie reakcji HERXA (tzn. pogorszenie samopoczucie w jakiejkolwiek postaci) to należy wypić 20 kropli BURBUR-PINELLA w 60 ml czystej wody, czynność należy powtórzyć co 10 min nawet przez 2 godziny po czym kontynuować program wg planu. Najprostszym sposobem jest dodanie 4 pełnych pipetek BURBUR-PINELLA do butelki wody i popijać ją w przeciągu 2 godzin. Należy powtarzać ten cykl, dopóki nie poczujesz się lepiej. Jeżeli objawy są wciąż obecne do momentu planowanego zażycia następnej dawki z produktem MICROBIAL DEFENSE to pomiń tą dawkę. Jeżeli taka sytuacja zdarzy się więcej niż raz to należy rozważyć możliwość zwiększenia dawki co 1-2 dni zamiast zwiększenia każdej dawki.