99,6% Pozytywnych komentarzy 1172 komentarzy
Typ z 12 miesięcy
Pozytywne: 1168
Negatywne: 4
Średnia z 1172 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 5
  • Obsługa kupującego 5
  • Wszystko przebiegło pomyślnie. Polecam!

  • SUPER KONTAKT, B. SZYBKA DOSTAWA, SUPER PRODUKT, SUPER SPRZEDAJACY - POLECAM BAAAARDZO

  • Z ogromną przyjemnością wystawiam komentarz POZYTYWNY!!! Wszystko sprawnie, miło i przyjemnie!!! Przesyłka ekspresowa.!!! GORĄCO POLECAM

  • Przesyłka wysłana w błyskawicznym tempie Juz na drugi dzień rano.Polecam w 100%.

  • olejek rycynowy rewelacyjny

Program Cowdena - Miesiąc 7 Kompl. BORELIOZA

  • szt.
  • 1 358,30 zł

Znalezione obrazy dla zapytania nutramedix

PROGRAM COWDENA zestaw nr 7

Miesiąc 7

 
Program wsparcia Cowdena to protokół opracowany przez Wm. Lee Cowden, MD początkowo do leczenia późnych stadiów Borelii i Co-Infekcji.

Ponieważ protokół wspomaga rozwiązać większość pierwotnych przyczyn objawów u pacjenta, można go również stosować w leczeniu "zespołu boreliozy po leczeniu" i wielu innych chronicznych schorzeniach o nie wyjaśnionej przyczynie.

Program wsparcia Cowdena wykorzystuje 14 różnych produktów Nutramedix.

PROGRAM COWDENA - ZESTAW NR 7

 

Banderol 30ml – Microbial Defense 1szt
Burbur-Pinella – Detox 1szt
Enula – Microbial Defense 2szt
Houttuynia – Microbial Defense 2szt
Magnesium Malate 1szt
Parsley - Detox 1szt
Samento 60ml – Microbial Defense 1szt
Sealantro - Metal Detox 1szt
Serrapeptase 1szt
Sparga – Sulphur Detox 1szt
Stevia –30ml Sweet Herb 3szt  14 UŻYWANYCH PRODUKTÓW I ICH FUNKCJE PODSTAWOWE W PROGRAMIE COWDENA

 BANDEROL - Ochrona mikrobiologiczna: przeciwzapalne, przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciw pasożytnicze (zarówno pierwotniaki jak i robaki) ziołowe nalewki; również skuteczne przeciwko Borrelia Burgdorferi, innym gatunkom Borrelii i co-infekcjom

BURBUR-PINELLA - Detox Mózgu : ziołowa nalewka, które pomaga detoksykacji sztucznych toksyn i biotoksyn z wątroby, nerek, układu limfatycznego i przestrzeni śródmiąższowej (przestrzeń między komórkami); eliminuje neurotoksyny z mózgu, kręgosłupa i obwodowego układu nerwowego.

CUMANDA – Ochrona mikrobiologiczna: przeciwzapalne, przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciw pasożytnicze (zarówno pierwotniaki, jak i robaki) ziołowe nalewki; również skuteczne przeciwko Borrelii Burgdorferi, innym gatunkom Borrelia i co-infekcjom.

HOUTTUYNIA - Ochrona mikrobiologiczna: przeciwzapalne przeciwbakteryjne, przeciwgrzybiczne i przeciwwirusowe nalewki ziołowe o szerokim spektrum działania; również skuteczny przeciwko większości gatunków Borrelii i co-infekcji z Lyme.

ENULA - Ochrona mikrobiologiczna: przeciwzapalne, przeciw pasożytnicze (zarówno pierwotniaki, jak i robaki) ziołowe nalewki łączone o niektórych właściwościach przeciwbakteryjnych, przeciwgrzybiczych i przeciwwirusowych.

MAGNESIUM MALATE: wysoce przyswajalna i użyteczna forma magnezu, która pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji układu sercowo-naczyniowego, mięśniowego, nerwowego, kostnego i innych funkcji komórkowych.

MORA Ochrona mikrobiologiczna: przeciwzapalne, przeciw pasożytnicze (zarówno pierwotniaki, jak i robaki) ziołowa nalewka zawierające pewne właściwości przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwwirusowe.

PARSLEY Detox: ziołowa nalewka, która pomaga w detoksykacji sztucznych toksyn i biotoksyn z wątroby, nerek, układu limfatycznego i przestrzeni śródmiąższowej (przestrzeń między komórkami).

SAMENTO Ochrona mikrobiologiczna: modulator układu odpornościowego, przeciwzapalny, o szerokim spektrum działania, antybakteryjna nalewka ziołowa skuteczna przeciwko Borrelii Burgdorferi i co-infekcjom.

SEALANTRO Metal Detox: kombinacja ekstraktów z wodorostów, chlorelli i kolendry, które mobilizują się z tkanek i wiążą metale ciężkie, różne substancje radioaktywne i inne naładowane dodatnio toksyny, szczególnie w jelitach, dzięki czemu można je wyeliminować z organizmu.

SERRAPEPTASE: enzym pochodzący z bakterii serratia w jelitach jedwabników; ten enzym trawi fibrynę pokrywając i ukrywając mikroby w ciele, trawi fibrynę przyczepioną do ściany naczyń włosowatych (poprawiając w ten sposób transport tlenu do tkanek) i pomaga w trawieniu mikrobiologicznego biofilmu.

SPARGA - Siarka Detox: ziołowa nalewka z szparagów, która odtruwa organizm z antybiotyków sulfonamidowych i innych leków zawierających sulfonamidy, które mogą blokować szlaki detoksykacji.

STEVIA Sweet Herb: przeciwbakteryjny, przeciw utleniający, o szerokim spektrum działania przeciwgrzybiczego; skuteczny przeciwko wszystkim morfologicznym formom Borrelii

TAKUNA Ochrona mikrobiologiczna: przeciwwirusowa, przeciwbakteryjna, przeciwgrzybicza, przeciwzapalna; skuteczny przeciwko influenza (wirus grypy).