NANO WODA DEKLASTROWANA 2l w Butelce z niebieskiego szkła

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 9859
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 79,00 zł

 

Liquidum Divine

NANO WODA DEKLASTROWANA 2l

- w butelce z niebieskiego szkła

 

 

*Butelki napełniane są wodą z Pirenejów

*Cena obejmuje wodę oraz butelkę z niebieskiego szkła

( KOSZT SAMEJ BUTELKI TO 30 ZŁ )

 

NANO WODA jest wodą uszlachetnioną, przepuszczoną przez Reaktor Wyładowania Jarzeniowego, który w ściśle określonej próżni wytwarza plazmę.

 

Samo wyładowanie jarzeniowe powoduje rozbicie molekuł wody na mniejsze, co powoduje zwiększone przyswajanie przez organizm i wnikanie wgłąb.

W wyniku działania Reaktora zostają zneutralizowane wszystkie szkodliwe dla ludzkiego organizmu izotopy tlenu znajdujące się w wodzie pochodzące m.in. z przeprowadzonych prób jądrowych i innych katastrof reaktorów atomowych .

 

W ostatnich 30 latach ilość tych promieniotwórczych izotopów tlenu w wodzie (każdej wodzie - w oceanach, w rzekach, w kranie) DRAMATYCZNIE wzrosła. Te  izotopy tlenu powodują wiele szkód w naszych organizmach ponieważ mają zdolność przenikania przez błony wszystkich komórek w organizmie człowieka a także przez błony jądra komórek.

Woda o strukturze jedno cząsteczkowej łatwo i szybko przechodzi przez błony komórkowe oraz przez powłokę jądra. W przypadku kiedy taka woda przedostanie się do jądra uszkodzonej komórki powoduje zniszczenie uszkodzonej matrycy giga klastra, co prowadzi do eliminacji odcinka DNA a w rezultacie do utraty możliwości replikacji i śmierci komórki.

Wiele źródeł na podstawie badań klinicznych podają, iż:

Sól fizjologiczna poddana działaniu plazmy eliminuje komórki z uszkodzonym DNA, co pozwala na wyselekcjonowanie komórek zawierających jednolite i prawidłowe DNA, a tym samym poprawę funkcji tkanek i narządów.

 

Ponadto woda deklastrowana  wspomaga efektywną pracę w komórkach na poziomie struktur wewnątrzkomórkowych, głównie mitochondriów, powodując utrzymywanie produkcji energii na poziomie wystarczającym dla wszystkich procesów wewnątrzkomórkowych.

 

Skutki działania wody w organizmie mogą przejawiać się następująco:

- Znaczne zmniejszenie ilości spożywanego pokarmu, bowiem większa ilość jest absorbowana przez organizm.

- Znaczne zwiększenie witalności organizmu.

- Znaczne zwiększenie wydolności całego organizmu.

- Zwiększone Libido

- Pomoc w niwelowaniu nieraz bardzo długotrwałych różnych uszkodzeń i problemów w organizmie

- Zwiększone działanie leków, używek, insuliny itp.

 

Woda deklastrujemy/uzdatniamy plazmą  przed wysyłką!!!

 

 

  • Nasiona moczone przez kilka minut w tej wodzie mają przyśpieszony proces wzrostu a rośliny podlewane mają zwiększone plony.