99,6% Pozytywnych komentarzy 1172 komentarzy
Typ z 12 miesięcy
Pozytywne: 1168
Negatywne: 4
Średnia z 1172 ocen sprzedaży:
 • Zgodność z opisem 5
 • Obsługa kupującego 5
 • Wszystko przebiegło pomyślnie. Polecam!

 • SUPER KONTAKT, B. SZYBKA DOSTAWA, SUPER PRODUKT, SUPER SPRZEDAJACY - POLECAM BAAAARDZO

 • Z ogromną przyjemnością wystawiam komentarz POZYTYWNY!!! Wszystko sprawnie, miło i przyjemnie!!! Przesyłka ekspresowa.!!! GORĄCO POLECAM

 • Przesyłka wysłana w błyskawicznym tempie Juz na drugi dzień rano.Polecam w 100%.

 • olejek rycynowy rewelacyjny

Miedziany przyrząd do czyszczenia języka

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 8716
 • Dostępność: Jest Jest

 • Historia ceny
 • szt.
 • 16,86 zł

Miedziany przyrząd do czyszczenia języka

 


Codzienne czyszczenie języka jest powszechnie przyjętą praktyką w krajach wschodnich, ta praktyka rozpowszechnia się wolniej na zachodzie. Czyszczenie języka jest kluczową częścią higieny ust. Dlatego zdecydowaliśmy się dołączyć przyrząd do czyszczenia języka do naszej oferty - nie jest prosto go znaleźć! Wierzch naszego języka nieustannie wytwarza powłokę, która składa się z martwych komórek, cząstek jedzenia oraz setek tysięcy bakterii - żywych i martwych - wraz z cząsteczkami jak np. siarka wyprodukowanymi przez bakterie. Badania wykazały, że przeciętna koncentracja obecności bakterii to 100 na jedną komórkę nabłonka języka, jest to bardzo wysokie zagęszczenie populacji bakterii. Jeżeli są pozostawione na języku to powłoka staje się grubsza i jest jednym z głównych powodów złego zapachu oddechu. Efektem pobocznym jest wpływ na odczuwanie smaków przez pokrycie cząstkami kubków smakowych. Ten nieprzyjemny smak jest wzmocniony kiedy są spożywane niektóre jedzenia i napoje. Wielu z nas śpi z otwartą buzią, co powoduje pogorszenie smaku i suchość w ustach rano.

Czyszczenie języka szczoteczką pomaga zmniejszyć powłokę na języku w pewnym stopniu, jednak przyrząd do czyszczenia języka jest znacznie efektywny. Jeżeli nie wierzysz - wypróbuj to sam - najpierw użyj swojej szczoteczki do oczyszczenia powierzchni swojego języka, następnie użyj przyrządu i zobacz jak dużo powłoki na języku pozostało po szczotkowaniu języka.

Czyszczenie języka przyrządem jest szybkie i proste. Umieść końcówki przyrządu na tyle i środku języka, nie wkładaj go daleko do tyłu, ta część ma wiele kubków smakowych. Przesuwaj przyrząd do przodu języka delikatnie usuwając warstwy powłoki. Wypłucz zebraną naleciałość pod bieżącą wodą a następnie delikatnie zeskrob każdą stronę języka. Nie ma potrzeby mocnego zeskrobywania. Powtórz proces aż nie zobaczysz więcej naleciałości na języku. Po procesie wypłucz usta wodą. Zaleca się wykonywanie takiego czyszczenia rano i wieczorem. Jeżeli odczuwasz dyskomfort w buzi jak suchość lub zły smak to oczyszczanie języka w ciągu dnia może w tym pomóc. Jest to dobry nawyk zwłaszcza jeżeli wystawiony jesteś na duży stres, warstwa naleciałości na języku nasila się podczas sytuacji stresowych.

Nasz przyrząd do czyszczenia języka wykonany został w Indiach z tradycyjnego materiału miedzianego. Przyrząd jest wytrzymały i przesuwa się z łatwością po powierzchni języka, dla ułatwienia jego używania warto trzymać go oburącz. Zeskrobywanie zazwyczaj wymaga 3 pociągnięć - na obu bokach i pośrodku. Przemyj dokładnie przyrząd i delikatnie zeskrob jeszcze raz środek języka. Jeżeli na przyrządzie nie pozostały żadne naleciałości to proces czyszczenia można uznać za zakończony. Nie ma potrzeby powtarzania procesu w nieskończoność. Dobrze przemyj usta wodą lub płynem do płukania ust.