Liposomalny Glutation - Mango & Smoczy Owoc 250ml ActiNovo

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 10453
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 143,00 zł

ActiNovo

Liposomalny Glutation
Mango & Smoczy Owoc

250 ml

 

Glutation jest ważnym i skutecznym antyoksydantem, który znajduje się w prawie wszystkich ludzkich komórkach. Chroni on nasze DNA, lipidy komórkowe i białka przed wolnymi rodnikami i stresem oksydacyjnym. Dlatego też glutation jest nazywany głównym antyoksydantem!

Oprócz ochrony komórek, służy on również jako ważny składnik detoksykacji w naszym organizmie. W ramach biotransformacji substancje nierozpuszczalne, takie jak pestycydy, leki i metale ciężkie, są wiązane i rozpuszczane w wodzie, dzięki czemu mogą być wydalane przez nerki.

 

Unikaj niedoboru glutationu

Ten zawierający siarkę trójpeptyd jest wytwarzany przez organizm z kwasu glutaminowego, cysteiny i glicyny w wątrobie. Mimo że glutation jest substancją endogenną, silny stres oksydacyjny i niewłaściwe odżywianie mogą prowadzić do jego niedoboru, co z kolei może skutkować osłabieniem systemu obronnego.

W normalnych warunkach w organizmie człowieka stosunek glutationu zredukowanego do utlenionego wynosi 9:1. Jednak na skutek różnych toksycznych wpływów równowaga w organizmie przesuwa się w kierunku stanu utlenionego. Ale tylko forma zredukowana ma działanie antyoksydacyjne i przejmuje ważne zadania! Dlatego też glutation lipidowy z ActiNovo jest obecny w formie zredukowanej (GSH), aby zagwarantować możliwie najlepsze wchłanianie i działanie w organizmie!

 

Badanie: glutation lipidowy z gwarancją wysokiej przyswajalności

Ze względu na strukturę i skład antyoksydantu, absorpcja substancji jest niska. Nasze badanie pokazuje, że przyjmowanie lipsomalu jest skuteczną metodą suplementacji diety.

W naszym badaniu osoby badane przyjmowały doustnie dzienną dawkę glutationu lipsomalnego. Wynik: poziom glutationu w surowicy krwi mógł być zwiększony nawet 63-krotnie w porównaniu z konwencjonalnymi produktami! W ten sposób udało nam się udostępnić pełen potencjał glutationu bez konieczności stosowania zastrzyków. Już przy dziennej dawce 10 ml do organizmu dostarczane jest 400 mg glutationu. Dla porównania: odpowiada to 1330 gramom awokado!

 

Aby zaoferować Ci liposomalne doznania smakowe, a jednocześnie uzupełnić Twój zapas substancji witalnych, dodaliśmy do naszego glutationu egzotyczny smak smoczego owocu i mango. Jeśli wolisz unikać naturalnych słodzików i aromatów, polecamy czysty glutation bez dodatków w naszej ofercie!

 

 

Przyswajalność produktów liposomalnych jest 9 razy większa niż tabletek

 

Stężenie: 10 ml zawiera 400 mg Glutationu**

Wegański
Naturalny
Lecytyna słonecznikowa
Do 63x większa biodostępność
Bez laktozy
Bez soi
Bez glutenu
Nieprzeznaczony dla kobiet w ciąży
Nieprzeznaczony dla dzieci
 
 
Wartości odżywcze

 

na 100 ml

Wartość energetyczna 645,00 KJ
Wartość energetyczna 155,00 kcal
Tłuszcze 10,80 g
Tłuszcze nasycone 3,00 g
Tłuszcze nienasycone 7,70 g
Węglowodany 13,70 g
Cukier 0,40 g
Błonnik 1,30 g
Białka 4,00 g
Sód 0,02 g

na dawkę (10 ml)

Wartość energetyczna 64,50 KJ
Wartość energetyczna 15,50 kcal
Tłuszcze 1,08 g
Tłuszcze nasycone 0,30 g
Tłuszcze nienasycone 0,77 g
Węglowodany 1,37 g
Cukier 0,04 g
Błonnik 0,13 g
Białka 0,40 g
Sód 0,00 g
 

 

Składniki
Woda, fosfolipidy, substancja słodząca (ksylitol), L-askorbinian sodu, zredukowany glutation, ekstrakt z rokitnika, środek zakwaszający (kwas cytrynowy), aromaty (mango, smoczy owoc)

*Wartości referencyjne składników odżywczych zgodnie z rozporządzeniem UE nr 1169/2011.
**Nie ustalono wartości referencyjnej składnika odżywczego dla UE

Produkt nie może być stosowany jako substytut zdrowego trybu życia ani zrównoważonej, zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i dzieci.

 

Dawkowanie

 

10 ml / 24h

2 łyżeczki

https://www.actinovo.com/themes/Frontend/ActiNovoChild/frontend/_public/src/img/icons/usage-concentration_new.png

Termin przydatności po otwarciu

i przechowywaniu w lodówce - 6 tygodni