ZESTAW Pasta do zębów REBASCHEN + Olej do jamy ustnej BIO

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 10239
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 76,00 zł 63,00 zł

Hildegard Spezialist - zur Startseite wechseln

 

ZESTAW

PASTA DO ZĘBÓW - REBASCHE - HILDEGARD VON BINGEN 75ml
OLEJEK DO PŁUKANIA JAMY USTNEJ ZIOŁOWY - HILDEGARD VON BINGEN 100ml BIO

 

PASTA

 

Ekstrakty ziołowe pasty do zębów z Rebasche pochodzą z zapisków Hildegardy z Bingen. Wyciągi z werbeny, piołunu, ptasiego ziela, mirry wzmacniają dziąsła. Mięta zapewnia długotrwałą ochronę i świeży oddech.

Delikatnie sie pieni.

Nadaje się również do stosowania w czasie leczenia homeopatycznego.

 

INCI: Aqua, Sorbitol, Silica, Xantan Gum, Betaine, Titanium Diooxide, Lactic Acid, Calcium Carbonate, Mentha Virdis Oil, Stellaria Media Extract, Artemisia Absinthum Extract, Cammiphora Mzrrha Extract, Verbena Offinicialis Extract, CHarcoal Powder, Limonene.
Kosnerwanty BIO: Sodium Bezoate, Potassium Sorbate.

 

OLEJEK

Zawiera wartościowe wyciągi z ziół (BIO) z krwawnika pospolitego, galangala i fiołka zalane słonecznikowym olejem (BIO). Wzmacnia tkankę łączna błony śluzowej, dba o zdrowe mocne zęby i reguluje florę bakretyjną jamy ustnej.

Wypłukanie z rana ust olejem zapewnie detoksykację i oczyszczenie. Zioła zostały opracowane zgodnie z zapiskami Hildegardy von Bingen. Olej pochłania wiele toksyn z jamy ustnej i gardła. Po wypłukaniu wypluć i przepłukać wodą.

Również do stosowania w czasie leczenia homeopatycznego.

Zioła Hildegardy
Hildegarda von Bingen (1098 - 1179) uważana jest za jedną z najwybitniejszych ludzi naturalnego uzdrawiania z XII wieku i obecnie jest znana daleko poza granicami ojczystego kraju. Żyła w klasztorze benedyktyńskim w pobliżu Bingen Rupert. Była również artystką i przyrodnikiem.

W celu zrozumienia opisanych przez Hildegardę recept, trzeba również pojąć, że nauczanie o zdrowiu jest oparte na całościowym myśleniu. Nie opierała się ona jedynie na zeznaniach starożytnych przodków lub wiedzy etnograficznej i botanicznej. Wykorzystywała w pracach przede wszystkim swoją stałą obserwację natury i człowieka, a więc ogromne bogactwo doświadczeń.
Ostatecznym celem nauki Hildegardy jest doprowadzenie do równowagi duszy i ciała, a tym samym umożliwienie długiego i satysfakcjonującego życia.

W ostatnich latach stale rośnie zapotrzebowanie w kierunku holistycznego podejścia do zdrowia i życia. Dzieki temu receptury Hildegardy von Bingen odnowiły swoją sławę.

Olejek do ust z ziołami galanga

Dzięki wysokiej jakości kompozycji organicznych ziół na bazie pism Hildegarda von Bingen i organicznego oleju słonecznikowego.

Krótki czas pobierania oleju:
Wypluj tylko 2-3 minuty przez zęby, gdy tylko smakuje „orzech”, wypluj to.

Zapewnia świeży oddech i dba o zdrową błonę śluzową jamy ustnej i silne dziąsła. Wypluj po wyciągnięciu oleju.

• BEZ parabenów, BEZ oleju mineralnego
• W trwałej butelce z brązowego szkła
• Wegańskie

składniki
Olej słonecznikowy (Helianthus annuus seed oil) *, krwawnik pospolity (Achillea millefolium) *, fioletowe kwiaty (Viola odorata) *, galanga (Alpinia officinarum) * * = z kontrolowanej uprawy organicznej