Woda lawendowa (hydrolat 100%) 100ml Produkt Deklastrowany

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 9173
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 36,25 zł
  • Niedostępny
Woda lawendowa (hydrolat 100%)
100ML
Produkt Deklastrowany


Najbardziej uniwersalny hydrolat polecany do każdego typu cery, zarówno tłustej, trądzikowej, suchej i dojrzałej, a także do skóry delikatnej i zniszczonej. Działa łagodząco, gojąco, antyoksydacyjne, regenerująco i antyseptycznie.
Ze względu na swój zapach wpływa relaksacyjnie i rewitalizacyjnie na cały organizm, dlatego szczególnie polecany jest do stosowania podczas wieczornej toalety tuż przed snem. Jego pH mieści się w zakresie naturalnego odczynu skóry, dlatego działa łagodnie i regulująco na skórę. Wpływa również wzmacniająco na cebulki włosów, hamując ich wypadanie, stymulując do wzrostu oraz chroni również samo włókno włosa, zapobiegając płowieniu włosów pod wpływem słońca.
 
Hydrolat otrzymywany jest w wyniku destylacji świeżych, ekologicznych kwiatów bułgarskiej lawendy uprawianej w specjalnym klimacie Doliny lawendowej w Bułgarii. Uprawa lawendy w tym rejonie Bułgarii posiada wieloletnie tradycje. Świeże kwiaty lawendy zbiera się ręcznie raz do roku na przełomie lata i jesieni. Destylację przeprowadza się w tym samym dniu.
 
Hydrolat lawendowy  jest polecany dla każdego typu cery, również dla skóry podrażnionej, po goleniu, depilacji i opalaniu oraz jako płyn wzmacniający włosy, łagodzący stany zapalne skóry głowy i chroniący włosy przed płowieniem i niszczeniem.

Woda nie zawiera parabenów, SlS, SLES, substancji ropopochodnych, ani syntetycznych substancji zapachowych.
 

Skład:
Lavendula Angustifolia  water (woda kwiatowa), water, linalool, phenoxyethanol - łagodny konserwant