VitaJuwel ViA Pięć Elementów - butelka

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8799
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 326,21 zł

 VitaJuwel ViA Pięć Elementów

ametyst – chalcedon – spetryfikowane drewno – różowy kwarc – chalcedon oceaniczny

 

Odkryj kolejny etap w rozwoju akcesoriów wodnych VitaJuwel. Przygotuj się na łyk świeżej wody i witalnej wody gdziekolwiek jesteś z VitaJuwel ViA.

 

VitaJuwel ViA to szklana butelka z dwoma otworami. Wykonana jest z najwyższej jakości szkła i jest wyposażona u dołu w wymienną podstawę wypełnioną wyborem ręcznie zbieranych kamieni. Ta opatentowana podstawa jest ręcznie produkowana w austriackich alpach.

 

Przelewamy rocznie niemal 100 miliardów litrów wody w palstikowe butelki. To niemal 1500 takich butelek na sekunde w samych Stanach Zjednoczonych. 80% z nich nie podlega recyklingowi. Butelki te wykonane sąz pochodnych ropy naftowej. Coraz więcej i więcej krajobrazów ulega zniszczeniu, dewastacji i zanieczyszczeniu w trakciewydobycia ropy. Transport nad oceanami i kontynentami przez statki, samoloty i samochody wody butelkowanej zuywa wielkie ilości energii i zasobów i jest obciążeniem dla środowiska. Czas myśleć zielono i zacząć używać wielokrotnie napełnianych butelek szklanych.

 

Korzyści:

Kamienie nie muszą być wprowadzane bezpośrednio do wody. Specjalna podstawa zachowuje wodę bezpieczną od ewentualnych zagrożeń od zanieczyszcoznych kamieni i ich odłamków. Koniec ze żmudnym czyszczeniem kamieni szlachetnych, podstwa utrzyma je czyste i błyszczące. VitaJuwel jest higieniczne, bezpieczne i pięknie zaprojektowane.

 

  • kamienie fair-trade z terenów nie objętych konfliktami,