Szungit - zawieszka Edel

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 10314
  • Kod producenta: A-100057
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 62,00 zł

Szungit
zawieszka Edel
XS/mała

 

Regularne stosowanie wisiorka z cennego szungitu ma długotrwały wpływ na organizm. Wisiorek z cennym szungitem ma działanie ożywcze i wzmacniające.

 

Szlachetny szungit to bardzo rzadki rodzaj szungitu o szklistym połysku i szaro-czarnym kolorze, jest on wydobywany ręcznie. Różni się od innych rodzajów szungitu wysoką zawartością węgla (90-98%). Szlachetny szungit jest bardzo mocnym kamieniem. Jego właściwości lecznicze są wielokrotnie większe niż jakiekolwiek inne znane elitarne minerały.

Szlachetny wisiorek pomaga organizmowi utrzymać się w idealnym stanie. Poprzez noszenie wisiorka ze szlachetnym szungitem na ciele biopole i system immunologiczny osoby noszącej jest skutecznie regenerowany w ciągu kilku dni. Kiedy nosisz wisiorek z cennym szungitem to ma on harmonizujący i kojący wpływ na ciało. Jeśli jesteś zmęczony wystarczy, że przez kilka minut potrzymasz w dłoniach wisiorek z cennego szungitu a Twoja energia życiowa wzrośnie.

Również dzieci mogą korzystać z pozytywnych właściwości tego kamienia. Wiele dzieci dotkniętych jest nadpobudliwością z powodu częstego korzystania z gier komputerowych, telefonów komórkowych, telewizji. Wisiorek z kamieniem szlachetnym może odzyskać swoje punkty odniesienia w ciągu kilku dni.

Wisior z kamieniami szlachetnymi jest wykonywany ręcznie. Do dziś służy jako amulet i talizman. Amulet jest przedmiotem, który chroni przed szkodliwymi wpływami, a talizman służy do przyciągania dobrych wpływów.

 

Waga i rozmiar:

XS: ok. 1 - 2 g, ok. 1 cm do 1,5 cm

Mała: ok. 3 - 4 g, ok. 1,5 cm do 2 cm