SWEEPER - urządzenie biorezonansowe - SUPER OFERTA

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8377
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 3 936,00 zł 2 990,00 zł
Sweeper - urządzenie biorezonansowe.
Wymiatacz bakterii, wirusów i grzybów.

 

 

OPIS URZĄDZENIA SWEEPER

SWEEPER jest nowoczesnym połączeniem rezonansu:
- elektromechanicznego (dwie elektrody ręczne)
- elektromagnetycznego (pętla indukcyjna),
dzięki czemu uzyskujemy dwa rodzaje terapii opartych na częstotliwościach stosowanych razem lub osobno.

Urządzenie pozwala nam skutecznie usuwać obciążenia z organizmu oraz wzmacniać i pobudzać do działania poszczególne narządy, wraz z całymi zasobami energetycznymi organizmu.

KOLOR FIOLETOWY

Kolor fioletowy urządzenia został wprowadzony ze względu na swoje terapeutyczne właściwości. Fioletowy normuje czynności gruczołów oraz funkcjonowanie hormonów. Ułatwia i przyspiesza procesy oczyszczania krwi, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu, stymuluje wytwarzanie leukocytów, które stanowią system obronny organizmu. Fioletowy łagodzi wzburzone emocje oraz schorzenia płuc, wątroby, nerek i oczu.


sweeper biorezonans vegatest metoda volla

PRZEZNACZENIE URZĄDZENIA

 usuwanie obciążeń
 detoksykacja organizmu
 programy terapeutyczne (przeciwbólowe, regenerujące, dla konkretnych schorzeń)>
 stymulacja obronnych sił organizmu
 stabilizacja układu nerwowego (zaburzenia psychiczne np. stres, bezsenność, depresja)

PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIA

Poniżej wyszczególnionych zostało kilka zastosowań Sweepera z bazy 5 000 programów zawartych na karcie SD i na urządzeniu. Przedstawione informacje w żadnym wypadku NIE ZASTĘPUJĄ porady ani pomocy lekarskiej. Jeżeli ktoś decyduje się skorzystać z podanych informacji, pomijając konsultację lekarską, podejmuje się samoleczenia, czyniąc to na własną odpowiedzialność. ENSO Electronics nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek niepożądane efekty lub konsekwencje wynikające z użycia jakiejkolwiek metody przygotowawczej lub procedury opisanej w książce, jak również za jakiekolwiek zaistniałe szkody z tytułu późniejszych roszczeń medycznych.

oczyszczanie organizmu vegatest diagnostyka

Podwójne działanieDługi czas opracowywaliśmy skuteczne urządzenie, które umożliwiało by połączenie metod Huldy Clark i Raymonda Rife`a. Jak podaje Hulda Clark prąd nie dociera do każdego miejsca w organizmie, z czym często sama przyznaje, że miała problem. Rife z kolei opracował urządzenie, którego promień działania docierał do tych miejsc, do których nie docierał prąd, lecz było to urządzenie duże gabarytowo i ciężkie. Aby umożliwić łatwe korzystanie z obu metod jednocześnie, powstało urządzenie SWEEPER. Sweeper pozwala korzystać z trybu działania pola indukcyjnego oraz prądu.

DWA, niezależne generetory umożliwiają uruchomienie np. Programu Fal Schumanna oraz programu na pasożyty albo dwóch programów na pasożyty. Zwiększa to skuteczność.

Ostatnia i zarazem najnowsza książka Huldy Clark

Hulda Clark, biorezonans, oczyszczanie organizmu, vegatest

NAJWAŻNIEJSZE CECHY URZĄDZENIA

4 000 PROGRAMÓW TERAPEUTYCZNYCH

 

Sweeper w wersji podstawowej posiada około 500 podstawowych programów nagranych na kartę SD w urządzeniu. Możliwości produktu znacznie poszerza dołączony do zestawu program komputerowy, w którym znajdujemy ponad 3 500 programów dodatkowych mieszczących się w takich kategoriach jak: „Terapeutyczne”; „Zestawy programów” „Przeciwpasożytnicze” oraz „Moje programy” z możliwością zapisania ich na urządzeniu.

oczyszczanie organizmu terapia biorezonansowa Hulda Clark Rife

Zakres częst. na elektrodach: 3 MLN Hz, rozpiętość  częst. na pętli: 25 TYŚ. Hz

 


Urządzenie obsługuje wyjście na elektrody (terapia częstotliwościowo-rezonansowa) z zakresem do 3 mln Hz oraz wyjście na pętlę (pulsacyjne pole magnetyczne) z rozpiętością do 25 tys Hz.

Wyżej wymienione możliwości możemy stosować rozdzielnie lub przeprowadzać terapie korzystając jednocześnie z obu na raz, w zależności od potrzeby oraz oczekiwanych rezultatów.

Pętla indukcyjna odnajduje wspaniałe zastosowanie oraz stanowi ułatwienie szczególnie w trakcie pracy z dziećmi. SWEEPER posiada również możliwość ręcznego generowania częstotliwości i tworzenia własnych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb programów, co pozwala terapeutom oraz klientom wychodzić poza ramy standardowych potrzeb.

Oczyszczanie organizmu Hulda Clark Rife vegatest

PARAMETRY TECHNICZNE URZĄDZENIA SWEEPER

PARAMETR

WARTOŚĆ

 Używany prąd, najwyżej  20 mA
 Zakres generowanych częstotliwości  od 1 do 3 000 000 Hz
 Regulacja amplitudy wyjścia generatorów  do 18 V
 Regulacja intensywności sygnału generatora elektrod  10 poziomów
 Regulacja intensywności sygnału generatora induktora  4 poziomy
 Modulacja (dla generatora elektrod)  do 100 000 Hz
 Zakres pulsacji  od 1 do 3 000 000 Hz
 Rozdzielczość wyświetlacza  128 x 64 px
 Obsługa kart pamięci microSD  do 2 GB (bez obsługi SDHC)
 Wymiary (długość /szerokość /grubość)  105 / 65 / 19 mm
 Waga bez opakowania, najwyżej  0,112 kg
 Czas ciągłej pracy urządzenia*  8 godzin
 Zasilanie z wbudowanego akumulatora (typ NOKIA BL-4B) użwana w telefonach komórkowych firmy Nokia  Pojemność – 700 mAh napięcie – 3,7 V
 Ładowanie akumulatora  przez USB
* Przy poziomie intensywności nie przekraczającym średniego i normalnym rozmieszczeniu częstotliwości w standardowym obciążeniu (50-100 kΩ).

sweeper zestaw do terapii biorezonansowej dla oczyszczania organizmu

 


 

Uwaga: Urządzenie SWEEPER nie jest urządzeniem medycznym w rozumieniu ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych ( Dz. U. Nr 107, poz. 679 z późn. zmianami)