Proszek Atomus z nanosrebrem 3,3kg

  • Dodaj recenzję:
  • 8419
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 33,00 zł

Atomus proszek do prania z nanosrebrem
opakowanie 3,3kg


efektywny już w temp.30 stopni 

Innowacyjny antybakteryjny proszek do prania tkanin. Dzięki specjalnie opracowanej formule zawierającej nanocząsteczki srebra pozwala na efektywne pranie tkanin już w temperaturze 30°C.
Skutecznie usuwa plamy i efektywnie sterylizuje ubrania i inne prane w nim tkaniny.
Cząsteczki srebra wraz z wodą dostają się do prania, dzięki czemu niszczą około 650 różnych rodzajów bakterii i wirusów, zapewniając prawie 100 procentową dezynfekcję i ochronę antybakteryjną.
Proszek usuwa również nieprzyjemne zapachy pranych rzeczy, niszcząc powodujące ich powstawanie komórki grzybów.
Dzięki proszkowi ATOM z nanosrebrem prane rzeczy nie niszczą się jak podczas gotowania, zachowują ochronę antybakteryjną oraz nie absorbują zapachów z otoczenia.

Stosowanie proszku do prania ATOM to także ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ piorąc w niskiej temperaturze pralki zużywają mniej energii.

Uniwersalny proszek do prania przeznaczony do prania wszystkich rodzajów tkanin za wyjątkiem wełny i jedwabiu naturalnego, we wszystkich rodzajach pralek w szerokim zakresie temperatur od 30°C do 95°C.

UWAGA
Proszek jest efektywny już w temperaturze 30°C, polecane jest  jednak pranie w temperaturze 30ºC – 60°C w zależności od pralki.
Jeżeli woda jest twarda to pranie w temperaturze 60°C pozwoli na dłużej zachować miękkość pranych rzeczy.