Pojemnik z pokrywą + drewniany czerpak + sól himalajska 250g GRATIS

  • Dodaj recenzję:
  • 8938
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 9,40 zł

Pojemnik z drewnianym wieczkiem

+Łopatka

+Sól himalajska 250g GRATIS
Szczególnie przydatny do długookresowego przechowywania produktów spożywczych. Szczelne zamknięcie z drewna.

Produkty nie tracą naturalnego aromatu i smaku i są widoczne.

NAJZDROWSZA SÓL ŚWIATA!!!
Bez zanieczyszczeń chemicznych, nie wybielana.
Zawiera 84 naturalne minerały.
Z certifikatem pochodzenia i badaniem labolatoryjnym zawartości.
Kopie przesyłamy na życzenie!
Pierwotne żrodło życia, które liczy sobie 250 mln. lat.

Sól Himalajska Krystaliczna to najczystsza sól Ziemi. Absolutnie nieskazitelna i naturalna, powstała w miejscu, gdzie setki milionów lat temu energia słoneczna osuszyła pierwotny ocean. Posiada forme kryształkow o perfekcyjnej, szlachetnej podobnej do diamentu strukturze, kształtowanej pod wpływem ogromnych ciśnień.

Sól ta wydobywana jest z 400-600 metrow głębokości.

W przeciwieństwie do powszechnie używanego, szkodliwego chlorku sodu, himalajska sól krystaliczna wykazuje niezwykłe właściwości prozdrowotne.

Zawiera ona aż 84 minerały w formie koloidalnej, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Mikroelementy mają postać drobnych cząsteczek, dzięki czemu mogą być z łatwością absorbowane przez komórki ludzkiego ciała.

 Sól Himalajska stosowana w kuchni, uzupełnia niedobory mikroelementów w codziennej diecie. W tym miejscu należy podkreślić iż Sól Himalajska nie posiada zanieczyszczeń jakimi są metale ciężkie, jak w przypadku soli morskiej. Zatopione tankowce uwalniają milony ton chemicznych substancji osadzają się w wodzie, z której czerpana jest następnie sól.

Sól Himalajska posiada biało-różowy kolor, jest on zależny od koloru skały z której pochodzi. Im bardziej różowy kolor tym więcej żelaza znajduje się w danej soli.

Sól Himalajska sprzedawana przez naszą firmę posiada CERTYFIKAT zawartości.

Wydobywana jest metodą konwencjonalną – ręcznie bez używania ładunków wybuchowych, płukana wodą i osuszana w słoncu.

Nie jest produktem rafinowanym ani też nie posiada żadnych wzbogaceń chemicznych. Nie jest wybielana.

Sól w życiu codziennym

Najważniejszym użyciem soli himalajskiej to gospodarstwo domowe: do gotowania, pieczenia itd.

Soli Himalajskiej możemy spożywać dziennie do wielkości 5-6 gram.

Nadużywanie soli to podwyższone ciśnienie tętnicze krwi i osteoperoza.

Nadwyżki soli nie są wydalane przez organizm samodzielnie, zazwyczaj wydalają się także witaminy. Osoby cierpiące na choroby nerek, z podwyższonym ciśnieniem lub chorzy na serce powinni ograniczyć spożywanie soli lub skonsultować to z lekarzem.

Sól Himalajska – to z kinesjologicznej opini obniżająca smog elektryczny skała.

Wszyscy posiadamy w swoich mieszkaniach niezliczone ilości urządzeń elektrycznych co samoczynnie wprawia w życie obciążenie smogiem elektrycznym nasze środowisko. Stawiając bryły na parapecie okiennym, telewizorze, komputerze przyczyniamy się do zmniejszania aktywności smogu. Także telefon komórkowy lub inny przenośny to zbiór aktywnych fal działających negatywnie na ludzki organizm, który przez środowisko soli himalajskiej możemy zmniejszyć.

Butelkę szklaną z woda do picia (niegazowaną) obkładamy bryłami soli i w ten sposób ładujemy ja energetycznie. Bryły soli mogą służyć około 1 roku.

Sól  himalajska w medycynie naturalnej

Szczegolna zawartość, czystość i wartość energetyczna soli himalajskiej przyczynia sie do wielkiej roli, którą zajęła w medycynie naturalnej.

Roztwór nasycony soli

Do picia jako solanka lub jako zastępcze do solenia można wykonać samemu roztwór nasycony tj: 100ml wody musi rozpuścić 26% soli - jest to wówczas roztwór nasycony.

Do słoika który możemy szczelnie zamknąć wkładamy bryły soli i zalewamy wodą źrodlaną (niegazowaną). W słoiku musi pozostać na dnie sól nierozpuszczona, która z czasem i w miarę dolewania wody rozpuści się.

Sol krystaliczna przeciwko bólowi ucha środkowego

Woreczki z solą, mogą być przydatne wielokrotnie. Do bawełnianej/lnianej ściereczki lub woreczka wsypujemy 1 filiżankę soli proszku i zawiązujemy. Wykonany w ten sposób woreczek ogrzewamy na pokrywce garnka gotującej się wody a następnie przykładamy do ucha. Już po niewielu minutach czujemy ulgę w bólu.

Można także przyrządzić mieszankę, do soli dodajemy kilka gram suszonego rumianku.

Sól krystaliczna przeciwko katarowi.

Robimy roztwór 26%, mieszamy z tego 0,5 ml z woda 8 ml a następnie pipetą wprowadzamy do nosa. Zastępuje to inne krople do nosa a roztwór można wielokrotnie używać.

Sol krystaliczna do płukania gardła

2-3 łyżek roztworu soli, 1 filiżanka wody, dodając troszkę szałwi lub rumianku extraktu lub zamiast wody dodać herbatę z szalwi lub rumianku. Otrzymujemy wspaniały roztwór, którym przy podrażnieniach gardła lub jamy ustnej płuczemy.

Kąpiel przy przeziębieniach, wyczerpaniach organizmu i odtruwaniu.

Robiąc wcześniej roztwór z brył soli i wody (1 kg bryl + 5 litrow wody), zlewamy wodą do wanny a następnie dolewamy normalnej wody możliwie najcieplej i ekstraktu z rumianku lub olejku eterycznego np. eukaliptus.

Ciało wchłania całą swoją powierzchnią mikroelementy co jednocześnie wspomaga układ odpornościowy. Kąpiele takie bierzemy raz w tygodniu.

Można także wykonać kąpiele stóp.

Solanka -odtruwanie organizmu.

By odtruć organizm w najbardziej naturalny sposób używamy do tego celu soli himalajskiej.

Codziennie wypijamy 1 szklankę 250 ml wody+ 1 łyżka stołowa roztworu nasyconego.