Piperyna - ekstrakt z czarnego pieprzu w tabletkach 20mg 180 szt. PROMOCJA

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 10265
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 40,74 zł 29,88 zł

Piperyna ekstrakt z pieprzu czarnego tabletki
20mg 180 szt.

 
Czarny pieprz jest powszechnie stosowany w kuchni. Podkreśla smak dań wytrawnych, jak i tych bardziej deserowych. Piperyna to ostry w smaku alkaloid wchodzący w skład wierzchniej warstwy pieprzu.  Piperyna forte zawiera najwyższe na rynku stężenie ekstraktu z pieprzu, bo aż 95%.
 
Każda tabletka zawiera 20mg czystego ekstraktu. Im wyższa zawartość piperyny, tym szybsze i bardziej widoczne efekty działania.
 
Suplement diety w formie tabletek

 

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. Nie należy przekraczać zalecanej porcji w ciągu doby. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu suchym oraz niedostępnym dla małych dzieci.

Zalecana dawka: 1 tabletka, najlepiej po posiłku popijając dużą ilością wody.

Skład: piperyna (95% ekstrakt z czarnego pieprzu), celuloza mikrokrystaliczna, maltodekstroza, fosforan wapnia, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

Składnik odżywczy w dawce dziennej (1 tabletka): piperyna 20mg.