Naturalne Serum rozjaśniające plamy skórne Melasma Hiperpigmentacja 30ml USA

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 9634
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 172,61 zł

Naturalne Serum rozjaśniające plamy na skórze z ekstraktem z morwy i orchidei

30ml


Nasze intymne serum rozświetlające zostało konsekwentnie ocenione jako pierwszy produkt do wybielania skóry a także w wrażliwych obszarach, takich jak narządy płciowe, sutki, pachy lub uda wewnętrzne. Wykorzystując potężną kombinację starożytnych ekstraktów ziołowych, udowodniono naukowo, że zmniejszają one ciemną barwę skóry i rozjaśniają pigmentację do trzech odcieni. Chociaż radzimy co najmniej sześć tygodni stosowania, aby zobaczyć radykalne wyniki, wielu użytkowników zgłasza jaśniejszą skórę w ciągu zaledwie dwóch tygodni - dzięki temu jest to najszybciej działające serum rozjaśniające dostępne obecnie na rynku.

 


* Bezpieczny dla intymnych obszarów o wrażliwej skórze
* Bez ostrych chemikaliów, perfum i parabenów
* Wykonane z naturalnych, roślinnych składników
* Wykonane w USA bez prób na zwierzętach i zatwierdzone przez FDA

 

DZIAŁANIE 

Jak działa rozjaśniające serum Amaira Natural Skin Care?

Nasza skóra zmienia się naturalnie w czasie. Zarówno u mężczyzn jak i u kobiet mogą rozwinąć się brązowe lub purpurowe przebarwienia skóry, także w bardziej intymnych obszarach z powodu tarcia, starzenia się, uszkodzenia skóry lub złej higieny.

Zaawansowane serum zapobiega rozwojowi melaniny w skórze - która jest substancją chemiczną i która powoduje ciemny pigment. Serum zwalcza zewnętrzne przebarwienia podczas ingerencji w głąb tkanki wewnętrznej, gdzie spowalnia reakcje chemiczne powodujące ciemne przebarwienie. Twoje ciało będzie naturalnie zrzucać stare komórki skóry, a jeśli użyjesz rozjaśniającego serum konsekwentnie, nowe komórki, które będą tworzone, zawierać będą mniej melaniny a skóra będzie miała jaśniejszy kolor.

Wiele produktów do wybielania skóry używa ostrych środków chemicznych, takich jak hydrochinon, które mogą powodować podrażnienia, pieczenie lub nawet trwałe uszkodzenie skóry. Ważne jest, aby używać naturalnego produktu do usuwania uporczywych problemów skórnych, aby nie powodować dalszych uszkodzeń lub blizn szkodliwymi substancjami. Amaira zamiast tego używa naturalnych składników z ekstraktów roślinnych i jest całkowicie wolna od ostrych chemikaliów, parabenów i perfum. Naturalne zabiegi rozjaśniające wymagają czasu, ale zapewniają długotrwałe efekty i zdrową, promienną skórę.

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety o różnych rodzajach skóry mogą stosować Amaira Advanced Skin Lightening Serum na problematyczne schorzenia takie jak:

 

*plamy wieku starczego

*plamy wątrobowe
*hipopigmentacja
*znaki urologiczne i skazy
*melasma

*przebarwienia spowodowane uszkodzeniem skóry przez trądzik , operację , oparzenia lub kolczyki

*ciemna lub przebarwiona skóra w miejscach intymnych, takich jak wewnętrzne uda, pod pachami, skóra pochwy, odbyt, sutki, moszna lub penis 

Stosowanie wskazówki:

Upewnij się, że obszar, na który będzie nakładane serum jest czyste i suche. Nałóż krem na wybrane miejsce (tylko do użytku zewnętrznego) i wetrzyj w skórę dopóki krem całkowicie się nie wchłonie. Wykonuj tą czynność dwa razy dziennie dla uzyskania najlepszego rezultatu. Dla najwyższej skuteczności zaleca się nakładanie kremu rano i wieczorem przed snem. Aby przyspieszyć proces usunięcia starych komórek skóry możesz użyć gąbki w czasie prysznicu.
Przechowuj w miejscu suchym, zimnym, z dala od promieni słonecznych, wilgoci i ciepła. Jeżeli część skóry, na której zaaplikowaliśmy krem, będzie wystawiona na działanie słońca przez dłuższy czas to należy na niej użyć filtru SPF 30+.


Nie należy aplikować kremu na popękaną skórę i otwarte rany. Nie stosować w przypadku ciąży lub karmienia piersią Tylko do użytku zewnętrznego

Dla najlepszego rezultatu stosować 2 razy dziennie .

 


Składniki:
woda dejonizowana, kwas glikolowy, niacynamid, kwas kojowy, ekstrakt z lukrecji, ekstrakt z morwy, ekstrakt z orchidei, ekstrakt z beaberry, hydroksyetyloceluloza, gliceryna, azeliak, wodorotlenek amonu, glikol kaprylicowy, kwas sorbowy, etyloheksylo gliceryna, chlorokslenol, kwas sorbcyjny, metibisiarczyn sodu