Naturalna woda mineralna Montcalm 5l

  • Dodaj recenzję:
  • 8916
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 37,60 zł

 

 

MONTECALM

MINERALNA WODA Z PIRENEJÓW

5l

 

 

 

 

Montcalm to naturalna woda mineralna z francuskich Pirenejów w pobliżu Andory. Źródło jest otoczone przez rezerwat przyrody. Pobór z źródła  góry Montcalm 3077 mnp (Cicha góra), u której podnóża wypływa.

Woda Mont Calm zapewnia łagodne nawilżenie dzięki swojej czystości i niewielkiej liczbie minerałów.
Czystość naturalnej wody mineralnej Montcalm sprawia, że jest doskonałym wyborem dla osób w każdym wieku, którzy szukają łagodnego źródła uwodnienia.

Naturalna woda mineralna Montcalm ma bardzo mało minerałów, zawierających bardzo niewiele rozpuszczonych składników.
Picie wody MontCalm oczyszcza ciało bez nadmiernego obciążenia aktywności nerek.Jest to szczególnie zalecane dla niemowląt i przy przygotowywaniu butelek dla niemowląt.

Preparaty mleka dla niemowląt zawierają już minerały i składniki odżywcze wymagane przez niemowlęta; Dlatego do przygotowywania butelek dla niemowląt zaleca się stosowanie wody typu Mont Calm o niskiej zawartości składników mineralnych, aby nie dodawać innych składników mineralnych do tych zawartych w mleku.
Wybór wody o niskiej zawartości minerałów jest sposobem upewnienia się, że dzieci otrzymują zrównoważone spożycie.

 

 Ponieważ zawiera bardzo mało sodu (2,2 mg / l), woda Montcalm jest idealnym partnerem w dietach o niskiej zawartości soli.

Lekka i łatwa do strawienia jest idealna do gotowania i przygotowywania gorących napojów. Niska zawartość składników mineralnych oznacza subtelny smak, dzięki czemu nie zmienia smaku żywności i napojów.


Średnia zawartość składników mineralnych (mg / l)

Wapń      3         Siarczany         10
Sód      2,2         Wodorowęglany         5,2
Magnez 0,7         Azotany         0,7
Potas    0,6         Chlorki         0,6