Świeży sok z karczocha 200ml Schoenenberger -20%

  • Add feedback:
  • Code: 7100
  • Manufacturer: Salus
  • Availability: Exists Exists
  • szt.
  • 38.16 zł 30.52 zł

 

Świeży sok z karczocha
200ml
Zastosowanie terapeutyczne karczocha zwyczajnego do stymulowania wydzielania żółci oraz trawienia wywodzi się aż ze Starożytności.

W tradycyjnie medycynie europejskiej, liście karczocha są używane od dawna, a nawet jeszcze dzisiaj służą do stymulowania aktywności nerek oraz wydzielania żółci.


Zawiera flawonoidy, karotenoidy, witaminę C, witaminy z grupy B, sód, potas, magnez, wapń i fosfor. W jego składzie znajdziemy również: kwas jabłkowy i mlekowy, sterole i garbniki, a także witaminę A.

Picie świeżego soku z karczocha pomaga w przypadku:

- problemów trawiennych (uczucie ciężkości w żołądku, wolne trawienie, skurcze jelitowe, utrata apetytu;

- podwyższonego poziomu cholesterolu we krwi;

- objawów zespołu jelita drażliwego.

Sok z karczocha pomaga chronić wątrobę- leczy ją i regeneruje, przyśpiesza odnowę komórek. Pomaga pozbyć się toksyn. Korzystnie wpływa na przemianę tłuszczów i cholesterolu, obniżając ich poziom we krwi, dlatego jest polecany w profilaktyce miażdżycy i chorób serca. Pobudza pracę jelit i zapobiega zaparciom. Pomaga walczyć z cellulitem i nadwagą. Jest skuteczny w profilaktyce chorób układu pokarmowego oraz cukrzycy.
Czysty i naturalny sok ze świeżych roślin karczocha pozyskiwany z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Pić 2 do 3 razy dziennie 10 ml czystego soku  lub rozcieńczonego w wodzie, soku owocowym lub mleku.
Ważne: Zalecana dzienna ilość nie powinny być przekraczane.

Po otwarciu przechowywać w lodówce do 2 tygodni.