Liposomalny kwas liponowy R-alfa + witamina C 250ml Actinovo -40%

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 9718
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 132,50 zł 79,50 zł

 

Liposomalny kwas liponowy  R-alfa + witamina C

250ml

 

10% alc.

 

 Kwas R-alfa-liponowy jest naturalnym związkiem działającym jako enzym i jest znany z jego zastosowania w detoksykacji. Ten liposomalny preparat zawiera również witaminę C dla poprawy funkcjonalności.

Antyoksydant, Detox

Formulacje liposomalne zawierają adiuwantowe fosfolipidy ze słoneczników bez GMO z wysokim odsetkiem fosfatydylocholiny.

Zalecane użycie: Weź jedną łyżkę stołową (10 ml) każdego dnia przez kolejne dni, czystą lub w soku (ostrzeżenie, kwaśny i palący smak).

Okres przechowywania przy temperaturze 7 ° C wynosi 8 tygodni, po otwarciu 3 tygodnie. Wariant zawierający 10% objętości alkoholu ma znacznie większą trwałość około roku zamkniętego, 6 tygodni po otwarciu. Kolejną korzyścią jest to, że średni rozmiar liposomu jest o około 10% mniejszy.

Nie zawiera lecytyny sojowej (patrz potencjalne problemy z niesfermentowaną soją), nie zawiera konserwantów, nie zawiera słodzików, nie zawiera środków aromatyzujących.

 

Zamieszczone w serwisie opisy produktów mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie zastępują konsultacji z lekarzem i nie mogą być podstawą do stosowania jakichkolwiek wyrobów medycznych, środków farmaceutycznych czy form terapii. Wszelkie decyzje w w/w kwestii należy konsultować z lekarzem.