Lampa solna elektryczna Kryształ górski/Sól Himalajska

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 9074
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 135,08 zł

Lampa solna elektryczna

Kryształ górski/Sól Himalajska

 

 waga: ok. 3800g

wysokość: ok. 19cm

szerokość podstawy: ok. 11 cm

650 gramów Kryształu górskiego +1 kg Soli himalajskiej 20-40 mm


Kryształy soli będą rozpraszać się w powietrzu ciepłem z żarówki. Kryształy soli mają działanie antybakteryjne, szczególnie korzystne, gdy występują problemy z oddychaniem, zapalenie zatok, alergie i przeziębienia. W takich przypadkach należy również umieścić lampę w sypialni.. Poza tym lampy są  bardzo dekoracyjne.  

Te lampy z kryształkami soli i kamieniami półszlachetnymi nadają się do codziennego otoczenia. Subtelne wibracje kamieni lub kryształków soli tworzą przytulną atmosferę, a rozproszone światło oferuje harmonijny spokój. Służy do lepszego Feng Shui w pomieszczeniach mieszkalnych i sypialnych, również bardzo przydatnych w sypialniach dla dzieci.


Instrukcje stosowania:
Napełnij dolną część lampy warstwą  soli i na wierzchu minerałem ametystu. Kryształy soli mają działanie oczyszczające / jonizujące dla narządów oddechowych, początków zimna itp. Kryształ zapewnia piękny, przejrzysty połysk. Można też użyć 40w-stożkowej żarówki o niskim poborze energii - te rodzaje nie potrzebują ochrony, ponieważ są wystarczająco silne.

Kompozycja:
Podstawka z drewna . Klosz dymione białe szkło
Przewód czarny, z włącznikiem, 130 cm i dwubiegunowa wtyczka CE,
Żarówka 25 W - mocowanie E14, 220-240 V (żarówka nie jest objęta gwarancją),
Szklana rura ochronna dookoła żarówki,