Kubiczna sól himalajska-halit, granulat PROMOCJA -30%

  • Dodaj recenzję:
  • 6399
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 7,00 zł 4,89 zł

Kubiczna sól himalajska - halit

granulat 

100g


Halit jest produktem krystalizacji wód morskich lub słonych jezior. Tworzy wykwity na pustyniach. Jest obecny również wśród ekshalacji wulkanicznych. Przeważającą postacią kryształów jest sześcian. Struktura kryształu charakteryzuje się regularnym ułożeniem jonów Cl- i z wypełnieniem wolnych przestrzeni przez Na+.

Największą „moc” z himalajskich soli krystalicznych ma właśnie Halit, składający się do 99% z NaCl. Od czasów starożytnych jest używany przez znawców uzdrawiania w Pakistanie w celach leczniczych. Halite jest diamentem wśród himalajskich soli krystalicznych, który osiągnął najwyższy stopień czystości. Sprzedawany jest również w aptekach. Ostatnie badania wykazały około 10 razy więcej energii w porównaniu z różową solą himalajską.

Sól himalajska zawiera 84 mikroelementów i składników w ich naturalnym stanie. Nasze płyny ustrojowe zawierają takie same sole i niemal takie same proporcje jak woda morska. Nasza krew jest niczym więcej niż zmodyfikowaną wodą morską ze wszystkimi 84 składnikami w niej zawartymi. Każdy z tych elementów z kolei, ma określone pola elektromagnetyczne, ze szczególnymi wibracjami, które pochodzą z tych naturalnie występujących pierwiastków w soli, dlatego są tak ważne dla organizmu. Minerały te są obecne są w formie koloidalnej dlatego są łatwo przyswajalne przez komórki.

 

Skład:
NaCL> 97,5% , Ca 0,06% Ca, Mg<0,05% Mg, SO4 0,07%, 0,1 mg jodu, 2,38 ppm cynku, Potas 3500mg

Wilgotność: 0,04%