Książka - Diagnostyka karmy 2 Czysta Karma cz. 2 -50%

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5810
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 44,00 zł 22,00 zł

DIAGNOSTYKA KARMY

Czysta karma cz. 2

Sergiej Łazariew 

 

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu zastanawiał się, dlaczego przydarzyła mu się ta albo inna sytuacja. Najczęściej takie pytania związane są z nieprzyjemnymi wydarzeniami, ponieważ właśnie wtedy zastanawiamy się nad tym, co zależy od nas, a co od "przypadku" czy jakichś innych okoliczności.


Jak oddziałują na siebie nawzajem nasz los, zdrowie, emocje, charakter i światopogląd?
Od czego zależą?


Odpowiedzi na te i wiele ważnych pytań udziela Autor serii 12-stu części Diagnostyki karmy, Siergiej Łazariew, uznany rosyjski psycholog, lekarz, bioenergoterapeuta i uzdrowiciel, dokonał niezwykłych odkryć. Zobaczył najgłębsze struktury duszy, warunkujące nasz los i zdrowie oraz opracował metody pozwalające na zmianę doświadczeń życiowych i powrót do zdrowia.


W jego książkach po raz pierwszy w historii zostały przedstawione badania wyjaśniające mechanizm działania karmy i przekonujące dowody na możliwość jej zmiany.

•Dlaczego w życiu nie zawsze wszystko nam się udaje?
•Dlaczego jestem chory a ktoś cieszy się zdrowiem?
•Co jest przyczyną naszych chorób?
•Dlaczego tamten ma pieniądze a ja nie?
•Dlaczego ludziom nie układa się w związkach?
•Jak to zmienić?


"To niezwykle inspirująca, ale niełatwa, w wielu miejscach kontrowersyjna, fragmentami hermetyczna, zarazem wyjątkowo ważna książka dla wszystkich poszukujących zrozumienia zasady rządzącej życiem i światem. Autor podejmuje karkołomną i jednocześnie nadzwyczaj kompetentną próbę racjonalnego przeniknięcia tajemnicy istnienia, zapisanej w tekstach, wielkich proroków, mistyków i nauczycieli życia. Wielką wartością tego opisu jest jego zakorzenienie w wieloletnim, rzetelnym doświadczeniu pomagania ludziom w wychodzeniu z cierpienia. Obdarzony wyjątkową zdolnością odczuwania energii Autor naczelną zasadę i źródło wszelkich form istnienia w naturalny dla siebie sposób dostrzega w jednolitym polu energetyczno-informacyjnym. Czyni to opis i rozumienie rzeczywistości przedstawione w "Diagnostyce karmy" komplementarnym nie tylko wobec przekazów religijnych, lecz także teorii kwantowej, koncepcji pola morficznego, koncepcji Wibera czy dużo wcześniejszej Jungowskiej podświadomości zbiorowej. Autor w przekonujący i przenikliwy sposób wykazuje uniwersalność zasady jednolitego, pierwotnego pola i jej ważne konsekwencje dla rozumienia podstawowej przyczyny chorób somatycznych i psychicznych oraz zaburzeń w relacjach międzyludzkich. Szczególnie doniośle brzmi przewijające się przez cały tekst ostrzeżenie, że coraz powszechniejsze ludzkie sprzeniewierzanie się jednoczącej zasadzie uniwersalnego pola energetyczno-informacyjnego, czyli sprzeniewierzanie się - jak to sam Autor trafnie nazywa - zasadzie miłości, poważnie zagraża powszechnemu zdrowiu, stosunkom międzyludzkim, przyrodzie i naszej zbyt jednostronnie rozwijającej się cywilizacji. Obowiązkowa pozycja w bibliotece XXI wieku dla wszystkich myślących i poszukujących, a szczególnie dla tych, którzy zajmują się leczeniem i pomaganiem.

- Wojciech Eichelberger

 

Spis treści:

Zazdrość ...5
Cudzołóstwo ...40
Choroby onkologiczne ...53
Pieniądze ...82
Winiarstwo ...96
Zwierzęta ...105
Teatr i sztuka ...110
Praca z grupami ...122
Rosja i ludzkość ...134
Ochrona duchowych i materialnych wartości ...145
Współczesne metody oddziaływania na człowieka ...151
Przyszłość bioenergoterapii ...176
Ostatnia informacja ...179
Nowe badania ...217
Posłowie ...233

 

Tytuł: Diagnostyka karmy 2 Czysta Karma cz. 2
Autor: Siergiej Łazariew
Wydawnictwo: Raduga Verlag
Ilość stron: 234
Oprawa: miękka
Format: 13 x 20 cm
Wydanie drugie 2011
ISBN 978-3-941622-14-2