Kryształowa zawieszka na okno - Kwiat życia

  • Dodaj recenzję:
  • 8154
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 30,64 zł
Kryształowa zawieszka na okno - Kwiat życia

 

 


Wymiar: 20cm
Dekoracja na okno wykonana ze szkła. Siedem małych ośmiokątnych kryształów symbolizuje siedem kolorów czakr. Na końcu kwiat życia wykonany jest z żywicy epoksydowej

Zapakowana w luksusowe niebieskie pudełko podarunkowe. Materiał: szkło w siedmiu kolorach czakr, mosiężne łączenia, akrylowy mosiężny kwiat.

W Feng-Shui wszystkie rodzaje produktów wykorzystuje się do wpływania na przepływ energii oraz do neutralizacji złej energii. Kryształy w kolorach tęczy są świetnym tego przykładem.
Feng Shui jest ponad 3000 letnią filozofią, uczącą jak otoczenie może wpływać na twoje samopoczucie i zdrowie. Feng Shui uczy w jaki sposób design, styl i wnętrze twojego domu wpływają na twoje samopoczucie, zdrowie i szczęście, oraz wskazuje jak zmienić negatywne wpływy na pozytywne. Feng Shui opiera się na relacji pomiędzy człowiekiem a otoczeniem, w którym przebywasz, włączając w to miejsce pracy, i zmierza do zharmonizowania naturalnego i stworzonego układu. Wszystko co tworzymy jest zasadniczo nienaturalne, ale może być zharmonizowane z naturą. Feng Shui dąży do przystosowania naszego domu lub miejsca pracy w taki sposób, który zrównoważy siły yin i yang, jak na przykład mężczyzna i kobieta, etc.