Kryształowa zawieszka na okno - Jedność czakr

  • Dodaj recenzję:
  • 8152
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 22,56 zł

 

Kryształowa zawieszka na okno - Jedność czakrDługość: 20cm
Dekoracja na okno wykonana ze szkła. Siedem małych ośmiokątnych kryształów symbolizuje siedem kolorów czakr. Sfera na końcu symbolizuje UNIWERSALNĄ JEDNOŚĆ, NIESKOŃCZONOŚĆ. Gdy zawieszona jest na oknie, słońce magicznie wytworzy kolory tęczy w twoim pokoju!

Zapakowana w luksusowe niebieskie pudełko podarunkowe.

W Feng-Shui wszystkie rodzaje produktów wykorzystuje się do wpływania na przepływ energii oraz do neutralizacji złej energii. Kryształy w kolorach tęczy są świetnym tego przykładem.
Feng Shui jest ponad 3000 letnią filozofią, uczącą jak otoczenie może wpływać na twoje samopoczucie i zdrowie. Feng Shui uczy w jaki sposób design, styl i wnętrze twojego domu wpływają na twoje samopoczucie, zdrowie i szczęście, oraz wskazuje jak zmienić negatywne wpływy na pozytywne. Feng Shui opiera się na relacji pomiędzy człowiekiem a otoczeniem, w którym przebywasz, włączając w to miejsce pracy, i zmierza do zharmonizowania naturalnego i stworzonego układu. Wszystko co tworzymy jest zasadniczo nienaturalne, ale może być zharmonizowane z naturą. Feng Shui dąży do przystosowania naszego domu lub miejsca pracy w taki sposób, który zrównoważy siły yin i yang, jak na przykład mężczyzna i kobieta, etc.