Kompozycja BIO dla zwierząt ANIMALI 20ml-50%

  • Dodaj recenzję:
  • 7638
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 93,53 zł 46,77 zł

Kompozycja dla zwierząt ANIMALI
20ml


 

Właściwości: Złożone jest z następujących esencji kwiatowych: esencja Floreo, Głogu, Jaśminu i Przetacznika leśnego oraz esencji wód źródlanych: CK1- CK2.

 

Działanie: Kompozycja pomaga zwierzętom aby były witalne i zrównoważone, by miały beztroską interakcję z ich właścicielami i innymi zwierzętami.


Zalecane użycie: dla kompozycji złożonych zaleca się dozowanie 4 czystych kropli bezpośrednio pod język lub rozcieńczonych w ½ kieliszka wody bądź napoju jakiegokolwiek rodzaju, 4 razy dziennie. Może być przyjmowany więcej razy w ciągu dnia, nawet w krótszych odstępach, aż do usunięcia i poprawy dolegliwości, która wystąpiła.

 

„ Vis Animi” ( z łaciny siła duszy): są esencjami złożonymi lub mieszankami esencji kwiatowych i źródlanych wymierzonymi w problematykę specyficznych kategorii, są także odpowiedzią na prośby określonych kręgów osób, które potrzebują pomocy w poszczególnych problemach.

Organizm ludzki w pełni zdrowia posiada strukturę krystaliczną i harmonijną. Kiedy istnienie ludzkie poddane bywa nieregularnym natężeniom, zostaje zachwiana równowaga, ciało staje się chore ponieważ znajduje się na debecie energii, co przejawia się przez różne patologie. Symptom jest inteligentnym krzykiem, żeby zasygnalizować potrzebę zrównoważonych wibracji i dlatego powinien zostać zrozumiany a nie stłumiony. Wyeliminowanie go możliwie jak najszybciej, nie pomaga w wyodrębnieniu przyczyn, uniemożliwia ewolucję osoby cierpiącej, nie pozwala jej osiągnąć zdrowia i dobrobytu.

Esencje złożone linii Vis Animi są odpowiedzią na zapotrzebowanie określonych kręgów osób i za zadanie mają spełnienia ich wymagań, nawet jeśli preferuje się użycie spersonalizowane tych esencji.

We wszystkich esencji Vis Animi, tych zmieszanych czy szczególnie dla higieny ciała, esencje Floreo i esencje Uniwersalne są zawsze obecne aby zwiększyć ich silę i energię witalną. Do esencji tych zostały dodane także inne specyfiki lub te wycelowane bardziej w problematykę kategorii wziętych pod uwagę.

Wszystkie esencje Vis Animi jednak odżywiają naszą indywidualną strukturę energetyczną oraz pomagają rozpoznać i docenić coraz bardziej piękno obecne wszędzie i we wszystkich przejawach życia.

Przedstawiamy poniżej nazwy esencji złożonych należących do linii Vis Animi, a w szczególności:

Dzieci, Kobieta, Noc, Optymizm, dla Zwierząt, dla Roślin, Seksualność, Sport, Nauka & Praca, Trzeci wiek, Mężczyzna, Podróż.

Zaprezentowane tutaj Włoskie Kompozycje mogą być bardzo pomocne na osobistej ścieżce rozwoju i są nawet w stanie przynieść zdrowie i dobrobyt na wszystkich poziomach, włączając ten fizyczny, nie zastępują tradycyjnej medycyny lecz ją uzupełniają. Używane same czy połączone z innymi systemami zwróconymi ku zdrowiu, ich wibracje przynoszą wielkie dobrodziejstwo i wyższą świadomość.