Kamienie energetyzujące do wody - POWER - 200G

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 6153
  • Dostępność: Brak Brak
  • szt.
  • 40,75 zł
Kamienie energetyzujące

200g

„POWER”

Mieszanka tych kamieni szlachetnych działa na organizm witalnie i uwalnia od starych cielesnych i duchowych ciężarów. Po wypłukaniu w letniej wodzie, kamienie należy włożyć do dzbana z wodą (nie gazowaną) lub dużej szklanki.

Wypijamy zawsze rano i przed każdym posiłkiem ok. 0,5 l wody. Działanie kamieni poczujemy już niebawem.

W skład mieszanki wchodzi: awenturyn niebieski, kryształ górski, agat drzewny

KRYSZTAŁ GÓRSKI

Kryształ górski to dwutlenek krzemu. Ma właściwości: oczyszczające, lecznicze, dodaje energii.

Pochłania szkodliwe promieniowanie, oczyszcza krew, ciało i umysł. Poprawia jakosc wody pitnej, która może służyć również do przemywania oczu, spryskiwania skóry (w przypadku trądziku i uszkodzeń naskórka). Ma działanie przeciwbólowe oraz stymuluje naturalne kryształy w tkankach i płynach ciała, aby rezonowały na nowych, leczniczych wibracjach.

Kryształ górski to kamień uniwersalny, dlatego każdy może korzystać jego dobroczynnych właściwości.

AWENTURYN

Kamień wzmacniający wiarę w siebie, poprawiający dobry nastrój. Wzmacnia serce, korzystnie wpływa na stan krwi i pobudza krążenie. Uspokaja system nerwowy, przynosi spokój- wspaniale uzdrawia nasze emocjonalne rany. Nastawia pozytywnie do życia, przynosi ulgę i spokój ducha. Jest szczególnie skuteczny w uwalnianiu od lęków i obaw. Pomocny dla dzieci nerwowych i mających problemy z zasypianiem. Wzmacnia i uzdrawia czakrę serca .

AGAT DRZEWNY

Zapewnia harmonię między ciałem, umysłem i duchem. Wzmacnia odwagę oraz poczucie własnej wartości. Oddala troski i obawy- pomaga cieszyć się życiem. Uspokaja. Przynosi ulgę w schorzeniach skóry i ukąszeniach owadów. Wzmacnia układ immunologiczny, serce i organy rozrodcze (wskazany dla kobiet w ciąży- chroni rozwijające się życie).

Wyjątkowo rzadki agat drzewny wzmacnia osobowość i ułatwia pracę nad sobą. Pomaga zobaczyć właściwy kierunek działania. Daje optymistyczne nastawienie przy realistycznym spojrzeniu na otaczające życie. Oczyszcza z poczucia winy, wstydu czy zazdrości- uspokaja. Pozwala obiektywnie spojrzeć na siebie. Dodaje wewnętrznego ciepła. Wzmacnia czakrę serca.