Black Friday Kadzidło -50%

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 7969
  • Dostępność: Brak Brak
  • szt.
  • 18,24 zł 4,14 zł
  • Niedostępny

Kadzidło w puszce 30g


1. Basilica


Bazylika to kadzidło o intrygującym, lekko żywicznym, delikatnie leśnym zapachu. Wchodzi nieznacznie w kwiatową nutę. Granulat o średniej wielkości z większymi bryłkami żywicy.
Kadzidło należy nasypać na rozpalony węgielek.

2. Benzoin

3. Cathedral

4. Concentration

5. Copal

Copal to żywica pochodząca z Meksyku, przypomina bursztyn. Posiada przepiękny, mistyczny zapach, szczególnie odpalony na węgielkach lub w kadzielnicy.

6. Dammar
Damara to żywica naturalna stosowana przy produkcji kadzideł, kosmetyków, żywności, napojów i leków. Przy paleniu charakteryzuje się delikatnie egzotycznym, drzewnym zapachem. Jest przy tym bardzo wydajna.

7. Gloria
Kadzidło uwalnia stopniowo wiele zapachów - od słodkiego do żywicznego, przez co jest wyjątkowe.

8. Harmony

9. Meditation

10. Myrrhe
Mirra, dzięki swym właściwościom, jest utożsamiana z energią żeńską. Jej aromat jest ciepły, balsamiczny, kojący, ziemski. Przeciwwagę energetyczną dla mirry stanowi olibanum (kadzidło), którego woń jest lżejsza, ostrzejsza i lekko cytrusowa. mirra pomaga zintegrować wypierane przez nas stany emocjonalne, oczyszcza ciała subtelne, odżywia duszę i przygotowuje grunt na przyjęcie duchowej esencji.

11. Olibanum
Kadzidło składa się w całości z żywicy głównie z drzewa „Boswellia carteri”. Olibanum wyróżnia się naturalnym, delikatnie cytrynowym, drzewnym aromatem. Stosowane jest od wieków podczas ceremonii religijnych, medytacji i w leczeniu.

12. Protection

13. Purfikation

14. Ritual

15. Styrax

Żywica balsamiczna pozyskiwana z naciętych pni drzew z rodzaju styrakowiec (Styrax), głównie Styrax benzoin (i S. Tonkinensis), rosnących w Azji Wschodniej i Indiach. Zarówno sam styraks, jak i dym z jego spalania ma intensywną przyjemną woń, przypominający wanilię.Sposób użycia:

Podpalić węgielek i umieścić go na podstawce do palenia żywicy. Gdy węgielek będzie już rozpalony, umieścić na nim kawałek żywicy.
Pozostawić rozgrzaną żywicę w rogu pomieszczenia, by móc cieszyć się zmysłowym, naturalnym zapachem.