Elektrolit mineralny GTM

  • Dodaj recenzję:
  • 7473
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 130,00 zł
Elektrolit mineralny GTM 
250ml - brak
500ml 

GTM to wysoce interesujący produkt, zawierający ważne dla organizmu mikroelementy jak żelazo, magnez, cynk, krzem organiczny oraz 33 inne mikroelementy, w tym także lantanowce (znane także pod nazwą „metale ziem rzadkich”).

Te mikroelementy to bardzo ważne katalizatory naszego systemu biologicznego, które umożliwiają ponowną odbudowę zablokowanych procesów enzymatycznych. W ten sposób mikroelementy przyczyniają się do dobrego funkcjonowania naszego organizmu.

 

WŁAŚCIWOŚCI

GTM to produkt umożliwiający nie tylko odnowę lecz także restrukturyzację naszego organizmu.

GTM tonizuje, wzmacnia i stymuluje wszystkie organy, daje organizmowi nową energię i zaopatruje organizm w nowe minerały.

Przyjmowanie GTM może być wartościowym wsparciem przy zmęczeniu, w przypadku nieodpowiedniej diety (jak np. w trakcie kuracji odchudzających). GTM jest wskazany zarówno dla dzieci jak i dla młodzieży, w szczególnie w okresie wzrostu, ale także po przebytych chorobach, problemach z potencją, a także w czasie ciąży i potem w trakcie karmienia piersią.

 

WSKAZÓWKA

Mieszanka mikroelementów GTM firmy Glycan może być także dużym wsparciem w czasie menopauzy i andropauzy, a także przy dystonii neurowegetatywnej (zmęczenie), na początku okresu zimowego, przy depresjach oraz przede wszystkim jako ważna terapia towarzysząca w czasie przyjmowania chemii i/lub jako pomocniczy środek przy radioterapii i operacji nowotworowych, jak i przy innych ciężkich chorobach, także autoimmunologicznych.

GTM jest także stosowany przez terapeutów w przypadku autyzmu i fibromialgii.

 

ZASTOSOWANIE

- Prewencyjne

10 – 15ml raz do dwóch razy na dzień na czczo (rozcieńczyć z odrobiną wody) lub 15 do 20 minut przed jedzeniem. Aby poprawić absorpcję należy zatrzymać przez 30 sekund w jamie ustnej przed połknięciem.

- podczas chemioterapii lub radioterapii

25 raz do dwóch razy na dzień na czczo (rozcieńczyć z odrobiną wody) lub 15 do 20 minut przed jedzeniem (co zapobiega utracie minerałów). Produkt można rozcieńczyć w wodzie.

 

Skład

Na 10ml: (butelka 500ml lub 250ml)

Hydrat cynku FLNT 4 12mg, hydrat magnezu 120mg, krzem organiczny 12mg, hydrat żelaza 1,2mg oraz 33 metali ziem rzadkich i mikroelementów (mniej niż 1 mg/litr): La, Ce, Pr, Nd, Sm, Eu, Gd, Sr, Dy, Ho, Er, Tm, Yb, Lu, Y, Sc, B, Mo, Cu, Mn, Se, Co, Ni, Cr, Ag, Au, Bi, I, Li, V, Rh, Pt, Ir, fruktoza 20mg, oczyszczona woda.