Ekstrakt wyciąg wodny z liści oliwnych Produkt Deklastrowany 250ml-20%

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 9356
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 19,00 zł

 

Ekstrakt wyciąg wodny z liści oliwnych 

Produkt Deklastrowany

250ml

 

 

Spotęgowana moc działania na wirusy i grzyby w organizmie

 

Ogólne informacje o produkcie

Ekstrakt z liści oliwnych w wersji płynnej – butelka szklanaWszystkie płynne ekstrakty z liści oliwnych sprzedawane są w brązowych butelkach medycznych PET spełniających standardy przemysłu spożywczego bez znanych plastyfikatorów.

Liście stosowane do naszego ekstraktu z liści oliwnych zbierane są krótko przed kwitnięciem drzewa oliwnego w sposób manualny i poddawane procesowi ekstrakcji natychmiast po zbiorach w delikatnym procesie. W ten sposób zachowane zostają składniki liści. Do najważniejszych składników ekstraktu z liści oliwnych należą: oleuropeina, fenole, flawonoidy. Ekstrakt z liści oliwnych oferowany jest w sprzedaży w różnych wersjach i pod różnymi nazwami: sok z liści oliwnych, koncentrat z liści oliwnych, sok wyciskany z liści oliwnych, eliksir z liści oliwnych, kompleks z liści oliwnych, ekstrakt z drzewa oliwnego, herbata z liści oliwnych.

Za tymi nazwami kryją się często płyny, które wytworzone zostały z suchego ekstraktu z liści oliwnych i/lub są mieszanką wielu różnych substancji. Faktyczna zawartość ekstraktu z liści oliwnych nie jest tu często zgodna z nazwą produktu.Do produkcji naszych ekstraktów z liści oliwnych w wersji płynnej nie stosujemy suchego ekstraktu, lecz wyłącznie ekstrakt w 100% wytworzony z świeżych liści. Jedynie dla uprzyjemnienia konsumpcji oferujemy trzy różne warianty z gliceryną roślinną, która dzięki swojemu słodkiemu smakowi łagodzi gorzki smak.

 

 

 

PRODUKTY: VEGI, BEZGLUTENOWE, BEZCUKROWE, BEZAALKOHOLOWE

 

Zawierają; Oleuropein,Phenole (m.in. Hydroxytyrosol, kwas kofeinowy)

Flavonoidy, (m.in. Olivin, Rutin, Hesperidin, Quercetin)

Węglowodory (m.in. Squalen) i kwasy organiczne.