99,6% Pozytywnych komentarzy 1172 komentarzy
Typ z 12 miesięcy
Pozytywne: 1168
Negatywne: 4
Średnia z 1172 ocen sprzedaży:
 • Zgodność z opisem 5
 • Obsługa kupującego 5
 • Wszystko przebiegło pomyślnie. Polecam!

 • SUPER KONTAKT, B. SZYBKA DOSTAWA, SUPER PRODUKT, SUPER SPRZEDAJACY - POLECAM BAAAARDZO

 • Z ogromną przyjemnością wystawiam komentarz POZYTYWNY!!! Wszystko sprawnie, miło i przyjemnie!!! Przesyłka ekspresowa.!!! GORĄCO POLECAM

 • Przesyłka wysłana w błyskawicznym tempie Juz na drugi dzień rano.Polecam w 100%.

 • olejek rycynowy rewelacyjny

EcoVariant Flash Perfect - ekologiczny żel do zmywarki 1000g

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 9344
 • Producent: EcoVariant
 • Kod producenta: 5903240897278
 • Dostępność: Jest Jest
KUP NA STRONIE PRODUCENTA »

 

 

Flash perfect - Dishwasher gel

biosurfaktant - Sapindus Mukorossi nut extract <95%


Doskonały bezpieczny i ekologiczny żel myjący do stosowania w zmywarkach.

 
  

 

Głównym składnikiem jest biosurfaktant - pozyskiwany z owoców rośliny Sapindus Mukorossi. Są to całkowicie naturalnie odnawialne źródła botaniczne. Pozostała biomasa poprodukcyjna jest pożytkowana jako naturalnym nawóz. Biosurfaktanty sprawiają, że żel jest bezpieczny, ekologiczny, ekonomiczny i bardzo skuteczny. Żel ma naturalny swoisty kolor i zapach, zrównoważone pH, przez co skutecznie chroni podzespoły zmywarek i wydłuża ich żywotność.

  
 

Zawartość wg. INCI

Aqua, biosurfaktant - Sapindus Mukorossi nut extract; PHOSPHONATE; AMINE OXIDE; POLYCARBOXYLATE; XANTHAN GUM; POTASSIUM SORBATE; GLYCERIN

 

Zawartość wg. (WE) nr 648/2004

Amfoteryczne środki powierzchniowo czynne < 5%; Fosfoniany < 5%; Polikarboksylany, < 5%; Zawiera również środek konserwujący spożywczy: (E,E)-heksa-2,4-dienoat potasu (POTASSIUM SORBATE).

 

Sposób stosowania i dozowania

Stosować zgodnie z instrukcją zmywarki dotyczącą stosowania środków myjących. Napełniać tylko do tego celu przeznaczony pojemnik do wskazanej wysokości lub ¾ miarki umieszczonej na opakowaniu (ok.25g).

 

Ekonomia

Najnowsza inicjatywa A.I.S.E. (Międzynarodowe Stowarzyszenie Producentów Mydeł, Detergentów i Środków Czystości) przewidują minimalne skoncentrowanie detergentów by na jeden cykl wystarczyła dawka 55ml. Żelu FLASH PERFECT wystarczy na jeden cykl 25g lub mniej! To doskonały koncentrat.

 

Opakowanie produktu

Butelka i nakrętka z miarką z tworzywa PP, karton zbiorczy z tektury falistej, etykiety papierowe. Wszystkie elementy opakowania przeznaczone do recyklingu.

 

Przechowywanie

Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Zaleca się przechowywanie w temperaturze od 5 do 25 C. Należy przechowywać do 24 miecięcy.

 

Porady dotyczące oszczędzania wody, energii, emisji CO2 i pieniędz

Usuwaj resztki zamiast używać programu z płukaniem wstępnym, wykorzystuj pełną ładowność zmywarki, korzystaj z instrukcji dozowania, myj w niskich temperaturach, opakowanie przekaż do recyklingu lub napełnij ponownie.

 

Bezpieczeństwo

Zgodnie z Rozporządzeniem nr 1272/2008 (CLP) produkt nie został sklasyfikowany jako stwarzający zagrożenie i nie posiada żadnych elementów oznakowania.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą.

 

Ekologia

Użyte biosurfaktanty wykazują 100% rozkładu w 10 dni.

Cała zawartość jest łatwo i w całości biodegradowalna w przydomowych i komunalnych systemach oczyszczania ścieków. Zawartość tej mieszaniny spełnia kryterium biodegradowalności z Rozporządzenia (WE) nr 648/2004 o środkach czystości.

 

Logistyka

Kod producenta: EV-027
EAN: 5903240897278

Skład    Karta charakterystyki