Naturalnie czysty sok z ziela krwawnika Schoenenberger 200ml-20%

  • Beurteilung hinzufügen:
  • Schlüssel: 9452
  • Verfügbarkeit: Jest Jest
  • szt.
  • 38,16 zł 30,52 zł

Naturalny czysty sok z ziela krwawnika

Schoenenberger 200ml

Na łagodne skurcze żołądkowo-jelitowe.
Sok z ziela krwawnika, ze względu na swoje właściwości lecznicze, jest stosowany w nieżytach i stanach zapalnych przewodu pokarmowego, a także przy zaburzeniach żołądkowo-jelitowych objawiających się m.in. brakiem apetytu.
Dzięki właściwościom przeciwzapalnym, przeciwskurczowym i bakteriostatycznym znajduje zastosowanie przy owrzodzeniu żołądka, jelit, hemoroidach. Jest także przydatny przy bolesnych menstruacjach. Dzięki zawartym sterolom reguluje cykl miesiączkowy.
Krwawnik działa również oczyszczająco i odtruwająco . Przeciwdziała kumulowaniu się złogów i tworzeniu się kamieni w nerkach, woreczku żółciowym i innych narządach. Przyspiesza przemianę materii i pomaga oczyszczać krew ze szkodliwych substancji.


Składnik aktywny: Sok z ziela krwawnika

Tradycyjny preparat ziołowy do stosowania w łagodnych zaburzeniach kurczowych w przewodzie żołądkowo-jelitowym, w tym wzdęcia i utrata apetytu

Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat 10 ml soku 3 razy dziennie przed posiłkami w stanie nierozcieńczonym lub z niewielką ilością płynu, najlepiej wodą pitną.

Nie dotyczy to stosowania u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Brak jest wystarczających danych dotyczących określonych zaleceń dotyczących dawkowania w przypadku niewydolności nerek lub wątroby.

Po otwarciu przechowywać w lodówce przez 2 tygodnie.

100 ml zawiera:
substancja czynna:
100 ml świeżego krwawnika ziołowego (Achillea millefolium L
)

Zamieszczone w serwisie opisy produktów mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie zastępują konsultacji z lekarzem i nie mogą być podstawą do stosowania jakichkolwiek wyrobów medycznych, środków farmaceutycznych czy form terapii. Wszelkie decyzje w w/w kwestii należy konsultować z lekarzem.