Naturalnie czysty sok roślinny ze skrzypu Schoenenberger 200ml-20%

  • Přidat recenzi:
  • Kód: 9453
  • Dostupnost: Jest Jest
  • szt.
  • 38,00 zł 30,00 zł

Naturalnie czysty sok roślinny ze skrzypu

Schoenenberger

200ml

 

 

 

Skrzyp polny na zapalenie pęcherza

Współczesna nauka potwierdziła jego dużą skuteczność w leczeniu infekcji pęcherza moczowego i zapobieganiu kamicy nerkowej. Skrzyp zawiera bowiem wiele bardzo wartościowych substancji – poza krzemionką także flawonoidy, sole potasu, saponiny, kwasy organiczne, fitosterole, karotenoidy, garbniki, witaminę C, związki żywicowe. Witamina C zakwasza mocz i wraz z krzemionką utrzymuje prawidłowy stan błon śluzowych, także tych, wyściełających pęcherz moczowy. Krzemionka natomiast w połączeniu z potasem i flawonoidami działa moczopędnie – wypłukuje toksyny i szkodliwe drobnoustroje. Przeciwdziała także krystalizacji składników mineralnych w przewodach moczowych. Flawonoidy mają zaś silne właściwości przeciwzapalne.


Do płukania przez układ moczowy w celu łagodzenia dyskomfortu w chorobach zapalnych dróg moczowych pomagający z łagodnym dyskomfortem w chorobach zapalnych dróg moczowych.Płukanie przez zażywanie soku ze skrzypu wymaga  zapewnienia odpowiedniego i stałego nawilżenia. Dzienna dawka napoju powinna wynosić od 1,5 do 2 litrów.

Dawkowanie:

Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat 20 ml soku 3 razy dziennie z dużą ilością płynu, najlepiej 1 szklanką wody pitnej.

Nie zaleca się stosowania u dzieci w wieku do 12 lat z powodu niewystarczających danych.


Czas trwania aplikacji:

Sok ze skrzypu polnego stosować się powinno od 2 do 4 tygodni.
Po 5 dniach powinna nastąpić poprawa.

Zamieszczone w serwisie opisy produktów mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie zastępują konsultacji z lekarzem i nie mogą być podstawą do stosowania jakichkolwiek wyrobów medycznych, środków farmaceutycznych czy form terapii. Wszelkie decyzje w w/w kwestii należy konsultować z lekarzem.