Calmina - zioła na sen Hildegardy 100ml

  • Dodaj recenzję:
  • 8643
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 94,00 zł
Calmina - zioła na sen Hildegardy
100mlCalmina!®SchlafKraft
Znajdź czas na odpoczynek! Czy rzadko wstajesz pełen energii w gotowości na wyzwania dnia? Odpoczynek jest niezbędny do uzyskania energii. Wypróbuj naturalne, alternatywne środki.

Hildegarda stwierdziła wysoki efekt uspokajający tych ziół. Są używane do łagodnego uspokojenia umysłu i ciała i przygotowania organizmu do wypoczynkowego snu.

Passiflora jest także silnym ziołem pomagającym przy wielu dolegliwościach. Passiflora może pomóc utrzymać równowagę emocjonalną w chaotycznym otoczeniu.

Dodatkowo lawenda, pochodząca z południowej Francji oraz ciepłych regionów Renu, dodaje niepowtarzalny zapach, dodaje niepowtarzalny zapach, dzięki któremu uprawiana jest od wieków. Lawenda nadaje się także w kuchni, ponieważ bogata jest w olejki eteryczne.

Po prostu odpręż się dzięki tej uspokajającej mieszance ziół i przypraw. Waleriana, chmiel, lawenda, passiflora łączą się razem tworząc tą łagodzącą mieszankę naturalnych składników.Dawkowanie: jeden raz dziennie 10ml (2 łyżeczki). Jedna dzawka dzienna zawiera 1,08g ziół, 108mg (135%*) witamina C i 500µg (36%*) witaminy B6
Składniki: woda, waleriana kwiaty, chmiel, lawenda, melisa, ziele passiflory, witaminy C, Pyridoxalhydochlorid (witamina B6), glicerol.
* rekomendowana dzienna dawka