99,6% Pozytywnych komentarzy 1172 komentarzy
Typ z 12 miesięcy
Pozytywne: 1168
Negatywne: 4
Średnia z 1172 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 5
  • Obsługa kupującego 5
  • Wszystko przebiegło pomyślnie. Polecam!

  • SUPER KONTAKT, B. SZYBKA DOSTAWA, SUPER PRODUKT, SUPER SPRZEDAJACY - POLECAM BAAAARDZO

  • Z ogromną przyjemnością wystawiam komentarz POZYTYWNY!!! Wszystko sprawnie, miło i przyjemnie!!! Przesyłka ekspresowa.!!! GORĄCO POLECAM

  • Przesyłka wysłana w błyskawicznym tempie Juz na drugi dzień rano.Polecam w 100%.

  • olejek rycynowy rewelacyjny

Jak naturalnie walczyć z boreliozą?

06-09-2019

Kleszcze największą aktywność wykazują od połowy marca do końca listopada, wystarczy, że temperatura powietrza wyniesie 7-10°C . Kleszcz potrafi wyczuć swoją ofiarę z odległości nawet 20 metrów a gdy już się na niej znajdzie, wyszukuje najcieńszy fragment skóry i wkłuwa się niezauważalnie. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że właśnie staliśmy się ich ofiarami.

Dlatego ukąszenie kleszcza może być dla człowieka niebezpieczne i skutkować ciężkimi chorobami. Najczęstsze z nich to: Borelioza - krętkowica kleszczowa, bakteryjna, groźna choroba atakująca wiele narządów, nazywana też chorobą z Lyme. Bywa trudna do rozpoznania i leczenia. Kleszczowe zapalenie mózgu - wirusowa choroba roznoszona przez kleszcze. W większości przypadków przebiega stosunkowo łagodnie. Mniej więcej u co dziesiątego chorego może wystąpić poważne zagrożenia zdrowia, a nawet życia.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem. Dodatkowo dla pierwszych 100 osób, które zamówią u nas zestaw na Boreliozę dodajemy GRATIS kamień informacyjny.

Zestaw na boleriozę + dla pierwszych 100. osób kamień informacyjny GRATIS


Marcin Pracki. Naturoterapeuta. Uczył się w Rosji. Docenia metody ludowe, które w 1998 uratowały go przed rakiem. Nie bada, sprawdza co się z Tobą dzieje. Nie leczy - nie jest lekarzem. Pomaga Ci wrócić do zdrowia. Od ponad 10 lat dba o zdrowie Europejczyków - kobiet, mężczyzn i dzieci. Ukończył Kijowską Akademię Medyczną i specjalizował się w psychologii kwantowej. Ma na swoim koncie wiele wyleczeń chorób uznawanych za nieuleczalne. Pamięta o tym, że to wszystko zasługa Boga. Nie wyznaje żadnej religii.