Bitterkraft! Original czerwony sok 350ml

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 10362
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 54,99 zł

Bitterkraft! Original czerwony sok 350mll

 

BitterKraft!®Oryginalne soki - owocowa przyjemność uszlachetniona gorzkimi ziołami

Nasze nowe soki BitterKraft!®Original bez dodatku cukru to uczta dla podniebienia.

Starannie dobraliśmy składniki soku i precyzyjnie je do siebie dopasowaliśmy. Dzięki temu powstały nasze dwa pyszne soki. Są gotowe do picia i mają przyjemną, naturalną słodycz - nasze nowe kreacje soków są po prostu pyszne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Idealne zatem do delektowania się kieliszkiem różanego, gruszkowego i rokitnikowego lub aroniowego, jabłkowego i z czarnego bzu.

Nasze soki są całkowicie pozbawione alkoholu i nadają się do codziennego picia. Na przykład zacznij dzień od naszych pysznych soków o poranku. Pełnym aromatem można się cieszyć w czystej postaci lub po prostu rozcieńczając go z wodą. Nadaj swojej wodzie pitnej (gazowanej lub niegazowanej) soczysty, łagodny smak. Bez dodatków, z certyfikatem ekologicznym, na pierwszy plan wysuwa się dobroć natury. Ponadto nasz napój sokowy może być stosowany jako alternatywa dla łagodnego syropu bez dodatków. Zaprojektuj swoją zbilansowaną dietę zgodnie z własnymi upodobaniami. Nasze naturalne źródła soków są do tego wyśmienitym naturalnym składnikiem.

Wiedza Hildegardy na temat ziół obejmuje w szczególności to, że zioła o delikatnej goryczce mają szczególne właściwości. A BitterKraft!®Original jest czymś wyjątkowym. Wyselekcjonowane rośliny są przez wiele tygodni poddawane zimnej obróbce termicznej. Nie są one wyraźnie filtrowane, a więc BitterKraft!®Original smakuje jak czysta natura.

Spożywać rozcieńczony z wodą mineralną w stosunku 5:1, z kostkami lodu lub bezpośrednio.

Składniki Sok z aronii 30%*, sok z czarnego bzu 21%*, sok z jabłek 20%*, sok z czarnej porzeczki 15%, sok z jarzębiny 5%*, sok z jeżyn 4%*, sok z imbiru*, ekstrakty z goryczki*, woda. *= z kontr. uprawy ekologicznej