BIOVET SWEEPER dla zwierząt

  • Dodaj recenzję:
  • 8575
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 950,00 zł

BIOVET SWEEPER dla zwierząt


Zwierzęta są jak ludzie, też czasem chorują

Nie bez powodu udomowiliśmy małe zwierzęta – psy, koty, chomiki, króliki, fretki, świnki morskie czy nawet świnki miniaturki. Ich codzienne życie, zwyczaje, zachowania, wydawane dźwięki, wielokrotnie wzmagają naszą tkliwość, roztapiają serca, rozbawiają do łez, poprawiają nastrój, a dłonie same wyciągają się, by pogłaskać ich miękkie futerko albo by przytulić je przez chwilę.

Cieszy widok psa czy kota witającego nas u progu drzwi, a wymownego, proszącego spojrzenia futrzaka nie można pozostawić bez odzewu. Dlaczego tak się dzieje? Empatia i wrażliwość ludzka wyzwalają właśnie takie odczucia. Jest jeszcze coś więcej. Macie świadomość bądź nie, ale zwierzęta autentycznie uzdrawiają - ludzką psychikę, ciało i umysł. Koty, to przecież mruczący lekarze. Ich głosowe wibracje 50-150 Hz odpowiadają wibracjom naszych kości i mięśni. Regenerują zatem układ ruchu czy układ oddechowy. A psy? Pies to wymiatacz negatywnych emocji. Ten najwierniejszy przyjaciel człowieka zawsze wyczuje u nas negatywne wibracje. Przyjdzie, pomerda ogonem i z uczuciem wyliże twarz swojemu właścicielowi. Udowodniono, że półgodzinna zabawa z psem wzmaga wydzielanie się endorfin w ludzkim organizmie. Podobnie jest z innymi zwierzętami. Każde z nich niesie ze sobą jakiś rodzaj pomocy dla naszych emocji.

Jeśli jesteś prawdziwym miłośnikiem zwierząt, zapewne traktujesz swojego pupila jak członka rodziny. Zapewniasz mu należyte jedzenie, legowisko, zabawki, spacery czy opiekę medyczną. A kiedy zwierzę zachoruje? Tłoczysz się w holu weterynaryjnej przychodni, czekając na jedyną pomoc, aby ulżyć jego cierpieniu. Niekiedy z powodu niemożności otrzymania pomocy smucisz się lub płaczesz. No bo jak tu pomóc, skoro leki nie działają, a twój futrzak choruje na toksoplazmozę czy boreliozę.

Na szczęście technologia idzie do przodu, zmieniają się metody postępowania z dolegliwościami i ludzi, i zwierząt. Tak jak zwierzę potrafi uzdrowić człowieka swoimi wibracjami, tak i człowiek może teraz mu pomóc w podobny sposób. Oto jest już na rynku pierwszy polski generator częstotliwości BIOVET dla terapii zwierzęcej. Wspiera on organizm w dolegliwościach pasożytniczych, stawów, skóry, uszu, oczu, układu moczowo-płciowego, a nawet harmonizuje stany emocjonalne. Emitowane spektrum określonych częstotliwości w postaci pola elektromagnetycznego skutecznie rozbija ogniska zapalne bólu i poprawia kondycję zdrowotną cierpiącego zwierzęcia. BIOVET może stanowić konkretny dodatek dla terapii lekowej, ale również pełnić rolę samodzielnej terapii bez-lekowej. Wystarczy tylko wybrać i uruchomić odpowiedni program (1 z 30) oraz przyczepić urządzenie do obroży lub szelek. Kot czy pies w sposób bezinwazyjny, bezbolesny, bezstresowy, podczas spaceru czy wykonywania swoich codziennych czynności odbędzie sesję terapeutyczną. Pamiętać jednak należy, aby przy takiej terapii nie przekarmiać, „z miłości”, zwierzęcia.  Częstotliwość bowiem niszczą patogeny w organizmie. Powodują tym samym nagromadzenie się ich toksyn w krwiobiegu i limfie. Dlatego lekkie pożywienie, a nawet dieta są niezbędne, aby prawidłowo został przeprowadzony proces uzdrawiania organizmu.

Podobny mechanizm działania jest w Sweeperze – generatorze dla ludzi (4500 programów). Tutaj jednak połączone są dwie siły emisji częstotliwości – pole elektromagnetyczne oraz rezonans elektromechaniczny. Metody te pozwalają skutecznie usuwać  obciążenia z organizmu oraz wzmacniać i pobudzać do działania poszczególne narządy.

Emitowane częstotliwości SWEEPER i BIOVET nie niszczą pożytecznej flory bakteryjnej organizmu oraz nie naruszają struktur zdrowych tkanek. Oba urządzenia pracują w oparciu o wynalazek czołowych naukowców w tej dziedzinie.