BIO-COLOSTRUM Deluxe activ Konzentrat 60 kaps. PROMOCJA -20%

  • Dodaj recenzję:
  • 8387
  • Producent: AsproVita
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 249,10 zł 199,28 zł

AsproVita -Colostrum Delux activ Konzentrat

Kolostrum

IgG 70
60 kapsułek


Produkt spożywczy z pierwszego mleka krowiego. Wytworzony przy zastosowaniu najnowocześniejszych technik.

Czym jest Colostrum?

Colostrum to pierwsze pożywienie dla nowo narodzonego. Zawiera ono ponad 500 składników stworzonych przez naturę, które nie zostały wyprodukowane sztucznie przez człowieka w laboratorium. Nieprawidłowo określa się Colostrum mianem pierwszego mleka czy młodziwa. Colostrum to Colostrum, a mleko to mleko.

Składniki Colostrum powstają już podczas okresu ciąży i gromadzą się w gruczołach mlekowych. Podczas 1. i 2. dojenia uzyskiwane są te skoncentrowane składniki. Wprawdzie organizm wytwarza w ciągu pierwszych dni nadal składniki Colostrum, jednak są one znacznie słabszej jakości. Z tego powodu AsproVita GmbH stosuje wyłącznie mleko pochodzące z pierwszych 12 godzin certyfikowanych firm tworzących produkty ekologiczne, czyli po pierwszym i drugim dojeniu po podaniu cielęciu koniecznego do życia Colostrum. W ten sposób nie odbiera się niczego cielęciu!

Dla cieląt Colostrum jest niezwykle ważne do wykształcenia sił obronnych i zdrowych reakcji na wpływy środowiska, a co z tym się wiąże dla dalszego rozwoju.
Przez długi czas nie doceniano Colostrum. Dzięki nowym badaniom zostało odkryte jego niezwykłe znaczenie dla człowieka. Płynny Colostrum pochodzący z gospodarstwa rolnego Colostrum jest najpierw odtłuszczany i pozbawiony kazeiny, przy czym pobierane są składniki, które w mleczarni wykorzystywane są do produkcji sera. Efektem jest serwatka Colostrum, która następnie jest sterylnie filtrowania. Zachowane są najważniejsze i niepowtarzalne składniki, jak:SKŁADNIKI

 

Witaminy

 

Witamina A

Tiamina( Wit.B1 )

Ryboflawina (Wit. B2 )

Pirodoksyna ( Wit. B6 )

Kobalamina

Kwas foliowy

Witamina C

Cholekalcyferol ( D3 )

Tocopherol ( Vit. E )

Ubichinon ( Q10 )

 

 

Minerały

Selen (SE)

Fosfor (P)

Chrom ( Cr )

Cynk (Zn )

Sód ( Na )                     

Potas (K)

Wapń ( Ca)

Magnez (Mg)

Żelazo (Fe)

Miedź (Cu)

 

Aminkwasy

Alanina

Arginina

kwas asparaginowy

Beta-Alanina

kwas beta aminomasłowy

Cytrulina

Aminokwasy

Cystyna

Glutamina

Kwas glutaminowy

Glicyna

Histidyna

Izoleucyna

Leicina

Lizyna

Metionina

Ornityna

Fenyloalanina

Fosfoseryna

Prolina

Seryna

Tauryna

Treonina

Tryptofan

Tyrosyna

Walina

 

Czynniki wzrostu

GH                                 

IGF1

IGF2

TGF-B

TGF-A

FGF

GnRH

NgF

EGF

FGF             

Immunglobuliny

IgG (IgG1,IgG2)

IgM

IgA

IgD

IgE

 

Immunoregulatory

Laktoferyna

Lactoperoxidase-

Thiocyanate

Xantine Oxidase Enzyme

Thymosin alpha 1 i B4

Insulina

Lizozymy

Lactalbumin

Glikoproteiny

Trypsin Inhibitoren

Prolinrich Polypeptide             

(PRP)

Orotic Acid

Oligo

Polisacharydy

Leukozyt

Cytokiny

Interleukiny 10

Interferony Y

LimfokinyGłębokiej wiedzy i przemyślanego zastosowania wymaga właściwe przyrządzenie tak odżywczego i zarazem delikatnego produktu spożywczego w taki sposób, aby wartość odżywcza Colostrum została zachowana. Colostrum dysponuje szeroką skalą składników. Dzięki temu produkt ten może być wykorzystywany także do pielęgnacji ciała. W naszej kosmetyce wykorzystujemy wyłącznie bio-colostrum w formie płynnej.

Nasze wymogi jakościowe są bardzo wysokie. Nabywamy nasze Colostrum wyłącznie od kontrolowanych i certyfikowanych firm oraz partnerów Demeter Aktiv z Niemiec.

Wspiera Twoje zdrowie i witalność dzięki zawartości naturalnych składników.
Ekstrakt z mleka z pierwszych 12 godzin uzyskiwany jest w sposób wyjątkowo delikatny. W płynnej, naturalnej formie zachowane są wyjątkowo dobrze wszystkie wartości. Wyprodukowany przy zastosowaniu najnowocześniejszych i delikatnych technik.

Zazwyczaj produkty na bazie colostrum oferowane są w postaci sproszkowanej. Przy okazji usuwany jest tłuszcz, co poprzedza aktywację grzewczą zarodków (minimum 72 °C) w celu konserwacji. Następnie ma miejsce proces proszkowania poprzez suszenie rozpylające w temperaturze około 180 °C.

Proces ekstrahacji opracowany specjalnie dla Colostrum AsproVita służący do uzdatniana colostrum różni się znacznie od konwencjonalnych procesów produkcji, dzięki czemu działanie colostrum jako produktu spożywczego lub jako substancji aktywnej w kosmetyce daje znacznie lepsze efekty.


Zawartość:

60 kapsułek à 280mg koncentratu Colostrum

Kapsułki z odtłuszczonym i pozbawionym kazeiny Colostrum z kontrolowanej hodowli ekologicznej.


Składniki:

Zawartość kapsułek: liofilizowany Colstrum pozbawiony kazeiny, sterylnie filtrowany na zimno. Bez substancji płynnych i środków spulchniających.

Osłona kapsułki: celuloza, woda