Arthrosil - wzmocnienie stawów

  • Dodaj recenzję:
  • 7680
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 122,20 zł

Arthrosil
500ml
1l

Istnieją trzy rodzaje stawów: kuliste, eliptyczne i siodełkowate. Ich wspólną cechą są tkanki łączne elastynowe i kolagenowe. Wiemy, jak ważna jest rola krzemu w syntezie tych dwóch rodzajów włókien. Stawy muszą być giętkie, aby możliwe były ruchy i aby można było wytrzymać napięcia. Może się zdarzyć, że ulegają one degeneracji i przedwcześnie starzeją się, co może spowodować ich zużycie i podrażnienia jak przy artrozie. Dotyczy to głównie stawów, które odpowiedzialne są za równowagę ciała: kręgosłup, biodra, kolana, stopy i niektóre stawy w dłoniach. Arthrosil Plus-G5 to krzem organiczny G5, wzbogacony siarczanem glukozaminy i chondroityny (morskiej) w wysokich dawkach (2500mg/litr).

Siarczan chondroityny chroni chrząstkę i zapobiega jej kurczeniu się; działa przeciwko niektórym enzymom niszczącym chrząstkę; hamuje metabolizm innych enzymów, które odbierają wilgoć chrząstce i stymuluje produkcję proteoglikanów i kolagenu.

Siarczan glukozaminy normalizuje metabolizm chrząstek, który pomaga chronić chrząstki przed zniszczeniem. Dlatego glukozamina może pomóc organizmowi w regeneracji uszkodzonej i zużytej chrząstki. Innymi słowy: Glukozamina wzmacnia naturalne mechanizmy naprawcze organizmu.

Trzy substancje: glukozamina, chondroityna i krzem organiczny G5 stymulują dlatego nie tylko produkcję chrząstki, lecz także zmniejszają bóle stawów i zapalenia. Połączenie to jest dlatego bardzo interesujące w przypadku wszelkich problemów związanych z artrozą, artretyzmem i schorzeniami reumatycznymi.

Zalecane spożycie:
2 x dziennie pić 15 ml (idealnie), lub 1 x dziennie 30 ml.

To naturalny suplement diety. Można dodać do innego napoju lub wody lub spożywać sam, najlepiej kilka minut przed jedzeniem.

Ilość ta pokrywa w pełni nasze dzienne zapotrzebowanie na krzem, chondroitynę i glukozaminę.Jedna dawka 30 ml zawiera:
75 mg krzemu
335 mg siarczan chondroityny
335 mg siarczanu glukozaminy

Skład:
Oczyszczona woda, krzem organiczny (Si) G5, 2500mg/l, sorbat potasu
krzem: 2.500 mg/Litr
siarczan chondroityny : 10 g/Litr
siarczanu glukozaminy: 10 g/Litr

 

Uwaga : Opakowanie - butelka :biała lub brązowa