Aniołek - zawieszka na łańcuszku -30%

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8134
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 26,54 zł 18,58 zł
Aniołek - zawieszka na łańcuszku
wysokość aniołka: 2,5cm

Łańcuszek z metalu antyalergicznego

Zapakowane w estetyczne okrągłe pudełeczko.

Idealne na prezent.

Anioły są posłańcami łączącymi nas z wyższą duchową potrzebą ochrony, rady i komfortu. Nosząc aniołka wyrzeźbionego z naturalnych kryształów z kamieni szlachetnych łączymy nie tylko te potrzeby, ale także metafizyczne i lecznicze właściwości wybranych kamieni.


Opalit
Mówi się, że gdy opalit ustawiony jest na czakrze korony podczas medytacji wzmacnia on zdolności psychiczne i wywołuje wizje. Proszę zwrócić uwagę, że opalit jest kryształem wykonanym przez człowieka.

Kryształ górski
Kwarc górski utożsamiany jest z medytacją, projekcją astralną i psychiką. Jest mistrzem uzdrawiania, przyciąga moce światła i energii oraz wspomaga umiejętności wróżenia z kuli szklanej. Jest powiązana z czakrą korony.

Jadeit
Jadeit jest związany z przyjaźnią, lojalnością, szczęściem, długowiecznością, czystością i spokojem. Przyciąga miłość, dobre zdrowie i bogactwo. Powiązana jest z czakrą splotu słonecznego.

Ametyst
Ametyst jest najszerzej używanym kamienień dla duchowego, emocjonalnego i fizycznego leczenia. Uspokaja i wspomaga wypoczynkowy sen z intuicyjnymi snami. Powiązana jest z czakrą trzeciego oka.

Fluoryt
Fluoryt jest związany z obiektywnością, intuicją, inteligencją i odpowiedzialnością. Blokuje smog elektro-magnetyczny, wzmacnia koncentracje i pomaga ludziom pracować razem dla większego dobra. Wróżki mają tendencje do przebywania w okolicy fluorytu.

Kwarc różowy
Kwarc różowy jest związany z miłością, płodnością i czakrą serca. Jest on kamieniem delikatnym, który namawia do miłości do samego siebie, mocnego serca, romantyczności i zdolności do miłości.